Tisková zpráva - Nové pevné disky MY PASSPORT™ ESSENTIAL™ pro rozhraní USB - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Tisková zpráva - Nové pevné disky MY PASSPORT™ ESSENTIAL™ pro rozhraní USB

13. února 2008, 11.00 | Nově přepracované, stylově malé a štíhlé přenosné pevné disky pro rozhraní USB, poskytují
320 GB ukládací kapacity, kterou schováte do dlaně

Společnost WD® představila své nové přenosné pevné disky My Passport™ Essential™ pro rozhraní USB. Tyto pevné disky, které byly přepracovány tak, aby doplňovaly oblíbenou řadu externích pevných disků WD My Book, přicházejí v novém štíhlém provedení, které se dobře drží v dlani a pohodlně se vejde do kapsy nebo příruční tašky.Nové pevné disky pro rozhraní USB My Passport Essential, které jsou nyní dostupné u vybraných prodejců mají nádherný černý lesklý povrch a dávají vám do rukou téměř třetinu terabajtu digitální ukládací kapacity.

Pevné disky My Passport Essential o hmotnosti méně než 150 g jsou lehké a snadno se přenášejí a díky napájení přes sběrnici nepotřebují externí napájecí adaptér. Tento lehký pevný disk s úctyhodnou kapacitou je vybaven softwarem pro synchronizaci a šifrování (pouze pro systémy Windows®) a usnadňuje bezpečné přenášení tisíců hudebních skladeb nebo videosouborů či fotografií.

Software WD Sync™ zjednodušuje synchronizaci nejdůležitějších osobních souborů a dat aplikace Microsoft Outlook® na PC a umožňuje uživatelům přenášení obsahu jejich stolního počítače s sebou. Pokud by uživatelé nedopatřením tento pevný disk ztratili, jejich data jsou chráněna 128-bitovým šifrováním. Software Google™ na pevném disku umožňuje uživatelům rychlé vyhledávání lokálních souborů pomocí vyhledávacího nástroje Google Desktop Search™, spravovat sbírku fotografií pomocí softwarového organizéru Picasa™ a usnadnit vyhledávání v internetu pomocí vyhledávací lišty Google Toolbar™.

„Pevné disky My Passport Essential v novém provedení jsou dokonalým ukládacím zařízením na cesty pro uchovávání bohatého mediálního obsahu fotografií s vysokým rozlišením, HD videa a hudby,“ uvedl Jim Welsh, viceprezident a ředitel skupiny značkových produktů WD. „Zájem uživatelů o přenášení a udržování svých digitálních souborů ´stále po ruce´ nadále roste a tento nový pevný disk nabízí štíhlé a stylové řešení s ohromnou ukládací kapacitou.”

Dostupnost a cena

Pevné disky WD My Passport Essential pro rozhraní USB jsou dostupné nyní u vybraných prodejců. Doporučená maloobchodní cena pevného disku WD Passport Essential USB s kapacitou 320 GB činí 199,99 USD.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: