Nové MacBooky Pro si koupíte na konci října, Mac Pro v polovině listopadu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nové MacBooky Pro si koupíte na konci října, Mac Pro v polovině listopadu

16. října 2013, 07.30 | Podle neoficiálních informací nebude nová generace počítačů MacBook Pro a Mac Pro dostupná ihned po svém představení tak, jak tomu bylo v minulosti. Namísto toho si zájemci budou muset nějaký čas počkat. Naštěstí ne příliš dlouho – MacBook Pro dorazí se zhruba dvoudenním zpožděním, nový Mac Pro pak zhruba tři týdny po svém debutu. Více v článku.

Už za necelý týden v úterý 22. října společnost Apple s největší pravděpodobností představí své novinky v oblasti osobních počítačů. Nové počítače řady MacBook Pro a výrazně obměněný výkonný desktop Mac Pro by na trh ale měly dorazit se zhruba dvoudenním, respektive třítýdenním zpožděním. Dosud přitom bylo víceméně zvykem, že Apple své nové produkty uváděl do prodeje okamžitě po představení.

 

 

Podle informací francouzského serveru MacG.go ale Apple tentokrát udělá výjimku. Nové 13“ a 15“ přenosné počítače řady MacBook Pro by mělo být možné zakoupit až od čtvrtku 24. nebo pátku 25. října. Na Mac Pro si pak zájemci údajně počkají až do poloviny dalšího měsíce, tedy 15. listopadu. Oba případy naznačují, že Apple se ve stále větší míře snaží uvádět své produkty do prodeje v pátek. Bylo tomu tak při uvedení minulé generace tabletů iPad a iPad mini a stejně tak při nedávném příchodu chytrých telefonů iPhone 5S a iPhone 5C.

 

V tomto kontextu je ovšem zatím nejisté, kdy budou uvedeny do prodeje nové generace tabletů iPad a iPad mini. Obecně se očekává, že je společnost Apple představí na stejné akci, jako zmíněné počítače MacBook Pro a Mac Pro. Ta se bude konat už příští úterý, tedy 22. října.

 

 

Více nejen o hardwarové specifikaci počítačů MacBook Pro, Mac Pro a tabletů iPad si můžete přečíst zde.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: