Aktuálně - TZ - Quentin, spol. s r.o. obdržel na další dva roky certifikaci Fogry - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Aktuálně - TZ - Quentin, spol. s r.o. obdržel na další dva roky certifikaci Fogry

12. února 2008, 09.00 | Společnost Quentin, spol. s r. o. získala na další dva roky certifikaci nezávislého institutu Fogra pro digitální nátisk. Tato certifikace Quentinu umožňuje ověřovat a garantovat korektnost digitálního nátisku.

Pro studia a tiskárny je záruka kvality poskytovaných služeb nepostradatelná. Své klienty potřebují ujistit, že nátisky, které jim předávají, jsou ověřitelně správné. Institut Fogra garanci kvality nabízí a společnost Quentin, certifikovaný partner EFI-Fogra, je oprávněna tuto záruku poskytovat.

Certifikace spočívá v pořízení specializovaného výtisku kalibrovaného pracoviště a změření vytištěných hodnot. Tyto výsledky jsou spolu s protokoly zaslány společnosti Fogra k certifikaci. Po ověření správnosti je zákazníkovi zaslán certifikát a pracoviště bude uvedeno na webových stránkách v seznamu certifikovaných poskytovatelů digitálního nátisku nezávislého institutu Fogra.

Co je certifikace EFI - Fogra

Certifikace zaručuje dosažení barevné standardizované shody digitálního nátisku s normami ISO nebo referenčními normami, například ISO12647-7 (ISO Coated 2) pomocí kalibračního proužku Ugra/Fogra Media Wedge v kombinaci inkoustové tiskárny, softwarového RIPu EFI Colorproof XF a certifikovaného materiálu EFI (výrobce Tecco).

Co je nutnou podmínkou pro certifikovaný nátisk?

  1. profesionální inkoustová tiskárna
  2. EFI Colorproof XF v konfiguraci s modulem EFI Color Verifier Option (nebo EFI Designer Edition v kombinaci EFI Colorproof Verifier Stand Alone)
  3. spektrofotometr (například EFI ES-1000, XRite Eye One)
  4. certifikovaný materiál (EFI Gravure Proof Paper 4245 Semimatt, EFI Offset Proof Paper 9200 Semimatt - oba materiály jsou certifikovány institutem Fogra)
  5. kvalitní instalace, kalibrace a zaškolení celého řešení

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: