Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůNovinky

Aktuálně - první fotky pražského iStyle obchodu

21. listopadu 2006, 17.00 | Ačkoliv pražský obchod iStyle bude oficiálně otevřen až zítra, náš čtenář Modrák udělal dnes první obrázky této prodejny.

 

 

 

Aktuálně - TZ - EFI, Inc. uvedla na trh novou verzi EFI Designer Edition 5.1

21. listopadu 2006, 15.00 | Tisková zpráva - EFI, Inc. uvedla na trh novou verzi EFI Designer Edition 5.1

 

 

 

Aktuálně - TZ - Apple slaví úspěchy na trhu školství v Anglii a v oblasti EMEA

21. listopadu 2006, 12.00 | Společnost Apple potvrdila, že se stala druhým nejúspěšnějším dodavatelem osobních počítačů na školním trhu v Anglii. Podle údajů analytické agentury Gartner, je její podíl na celkovém trhu osobních počítačů v anglickém školství (mimo serverový trh) nyní 14,7%.

 

 

 

Aktuálně - Apple spolupracuje s leteckými společnostmi na integraci iPodu

21. listopadu 2006, 00.00 | Společnost Apple oznámila, že spolupracuje s leteckými společnostmi Air France, Continental, Delta, Emirates, KLM a United na integraci přehrávače iPod s palubními zábavními systémy. Těchto šest aerolinek začne svým pasažérům nabízet sedadla s konektory pro iPod, jejichž pomocí si budou moci přehrávače během letu dobíjet a také sledovat uložená videa na displeji opěradla před sebou.

 

 

 

Aktuálně - české reklamy na Apple?

20. listopadu 2006, 00.00 | Na serveru youtube.com se objevily překlady amerických reklam společnosti Apple - konkrétně se jedná o aktuální kampaň "pan Mac a pan PC". Pokud si chcete tyto reklamy vychutnat v českém znění, máte možnost. Že by se jednalo o únik připravovaných reklam pro český trh? Nebo aktivita nějakého fanouška?

 

 

 

Společnost Amos Software se v říjnu letošního roku stala autorizovaným distributorem produktů společnosti FileMaker Inc.

14. listopadu 2006, 00.00 | Společnost Amos Software se v říjnu letošního roku stala autorizovaným distributorem produktů společnosti FileMaker Inc.

 

 

 

Nové prodejny s produkty Apple v České republice

13. listopadu 2006, 13.00 | Produkty společnosti Apple Computer jsou díky nově otevřeným obchodům a prodejním místům u nás stále dostupnější. Jen v Praze během minulého a letošního roku zahájilo prostřednictvím dealerských společností prodej několik obchodů specializujících se na produkty společnosti Apple.

 

 

 

Aktuálně - Ceny a dostupnost nových MacBooků Pro

13. listopadu 2006, 00.00 | Již šetříte na nový MacBook Pro? Máme pro vás informace o jeho dostupnosti u nás a aktuální ceně.

 

 

 

Aktuálně - TZ - QuarkXPress 7.02 update s podporou češtiny a slovenštiny

17. října 2006, 00.00 | Společnost Quentin uvádí na trh poslední update aplikace QuarkXPress Passport 7 - verzi 7.02, který přichází s novými vlastnostmi a funkcemi včetně přenosu licence či typografické podpory pro nové jazyky. Rovněž byly odstraněny nejdůležitější nedostatky reportované zákazníky, kteří s programem aktivně pracují.

 

 

 

TZ - Nový systém pro ukládání dat WD MY BOOK™ o kapacitě jeden terabajt nabízí zvýšenou ochranu dat, mimořádnou kapacitu a výkon

12. října 2006, 00.00 | Externí systém pro ukládání dat společnosti WD My Book Pro Edition II s technologií RAID umožňuje okamžité zrcadlení dat a zrychluje jejich přenos.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: