WD přenosný pevný disk My Passport pro Mac - Krátké články - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůKrátké články

WD přenosný pevný disk My Passport pro Mac

3. září 2012, 23.06 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corp. rozšířila svou řadu přenosných kompaktních disků My Passport for Mac o rozhraní USB 3.0 a zvýšila jejich kapacitu až na 2 TB. Nové, rychlejší rozhraní USB umožňuje disky lépe využívat ve spojení s počítači MacBook nebo MacBook Air, které toto rozhraní už také používají. Externí pevné disky My Passport pro Mac poskytují bezpečí pro data a jistotu pro uživatele, kteří si nosí digitální obsah s sebou.

 

Disk si zachovává elegantní a štíhlý vzhled a je stále více oblíbený mezi uživateli a profesionály, kteří staví bezpečnost svých dat na seznam požadavků kladených na přenosné disky. Proto My Passport for Mac umožňuje ochranu heslem a hardwarové šifrování pro ochranu a zabezpečení obsahu disku před neoprávněným přístupem. Disky My Passport for Mac jsou zcela kompatibilní s aplikací Apple Time Machine pro snadné zálohování a archivaci.

 

WD přenosný pevný disk My Passport pro Mac

 

“Dnešní uživatelé, kteří jsou neustále v pohybu a chtějí být mobilní, hledají rychlý, bezpečný, kompaktní a spolehlivý způsob, jak přenášet data a mít k nim přístup,” vysvětluje Ralf San Jose, ředitel produktového marketing WD a dodává: “My Passport for Mac s rozhraním USB 3.0 přináší výhody rychlého připojení USB a zahrnuje bezpečnostní prvky, které uživatelé potřebují, když se pohybují se svými daty mimo domov. Všechny tyto benefity včetně nepřekonatelné kapacity 2 TB poskytují perfektní řešení pro náročné zákazníky z řad uživatelů počítačů Mac.”

 

WD přenosný pevný disk My Passport pro Mac

 

Disky My Passport for Mac zůstávají oblíbenými mezi uživateli počítačů Mac, kteří do své činnosti zahrnují časté cestování, či outdoorové aktivity. Pro tyto případy je určeno ochranné pouzdro WD Nomad1, které bezpečně disk (u nižších kapacit) ochrání před škrábanci, prachem, vlhkostí a nenadálými otřesy.

 

Nové disky WD My Passport for Mac mají omezenou tříletou záruku a jsou k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů. Nabízeny jsou kapacity od 500 GB přes 1 TB až po 2 TB. Cena 2TB disku je 279 EUR.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Krátké články  

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: