Macworld Expo 2010 bude v únoru - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůAgregator

Macworld Expo 2010 bude v únoru

1. dubna 2009, 04.00 | IDG oznámila přesunutí Macworld Expa 2010 na únor namísto původního lednového termínu.

Vzhledem k současné všeobecně nestabilní situaci je sice velice těžké předvídat, co bude již v nejbližších měsících, řada akcí se ovšem přesto stále musí plánovat dopředu. To platí i o výstavě a konferenci Macworld Expo, pořádané firmou IDG.

Ta v pondělí oznámila, že mění datum konání akce, namísto původně ohlášeného termínu od 4. do 8. ledna proběhne Macworld Expo 2010 od 9. do 13. února.

Podle IDG je nový termín akce výsledkem odezvy společenství kolem Maců, pozdější datum dovolí, aby jak vystavovatelé, tak návštěvníci získali více času na odpočinek mezi rušným vánočním obdobím a „největší akcí na světě zaměřenou na produkty Applu“.

05mm01042009f.jpg

Zůstává ovšem otázkou, jak to s tou „největší akcí“ vlastně dopadne, protože letošní Macworld Expo bylo poslední, jehož se účastnil samotný Apple, příští ročník se už musí bez jeho přítomnosti obejít (Apple se stahuje ze všech takovýchto akcí, své novinky hodlá prezentovat ve vlastních obchodech a na Webu).

IDG se pochopitelně snaží Macworld Expo udržet dále (viz postřehy přímo z letošního ročníku), v rámci příprav na novou situaci se mimo jiné v mnohem větší míře obrací na potenciální návštěvníky a vystavovatele.

A právě tyto konzultace byly důvodem, proč se Macworld Expo 2010 bude konat v San Franciscu a v únoru, nový termín také odstraňuje kolize s jinými podobnými akcemi (jako je například veletrh CES, jenž se s letošním ročníkem částečně překrýval).

Další změnu představuje to, že se akce bude konat až do soboty, výstava Macworld Expo začne ve čtvrtek 11. února a bude trvat do soboty 13. února, konference budou probíhat již od úterý 9. února do soboty 13. února. IDG tak chce přilákat návštěvníky, kteří přes týden pracují.

Do nově oznámeného termínu ovšem zbývá více než 10 měsíců, do té doby se může mnohé změnit, aktuální informace najdete na webu akce.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: