Dobré zprávy pro naše čtenáře - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůAgregator

Dobré zprávy pro naše čtenáře

Mac OS X - kniha

25. července 2002, 00.00 | Na základě nečekaně velkého zájmu slovenských čtenářů jsme operativně vyřešili distribuci knihy MacOS X krok za krokem i pro Slovensko. Zhruba do 14 dnů by se příručka měla objevit na pultech slovenských autorizovaných prodejců Apple. Navíc připravujeme veřejné setkání s autory knihy.

Při zahájení prodeje první české příručky pro operační systém MacOS X jsme připravili několik alternativních cest, jak knihu získat. Nejvýhodnější možnost nákupu měli ti čtenáři, kteří si objednali knihu ještě před jejím uvedením na trh prostřednictvím Internetu. Od 16.7.2002, kdy byl oficiálně zahájen prodej v ČR, pak přibyla kromě Internetové objednávky možnost zakoupení knihy přímo v naší redakci či v u libovolného autorizovaného prodejce Applu v ČR. Bohužel jsme podcenili obrovský zájem slovenských uživatelů o tuto příručku, a proto jsme museli hledat cestu, jak nastalý nedostatek rychle řešit.

Nakonec jsme se rozhodli využít nabídku distribučního kanálu Applů pro slovenský trh a jeho prostřednictvím nabídnout možnost přímého nákupu na Slovensku všem autorizovaným prodejcům Applu v regionu. Na dnešním dealerském setkání se přítomní prodejci budou mohou oficiálně seznámit s knihou a objednat si jí pro svoje klienty. První dodávka knih by se podle příslibu, který jsme včera dostali, měla realizovat nejpozději do 14 dnů. V praxi to znamená, že počátkem srpna přibude možnost koupit knihu na Slovensku, za slovenské koruny a u libovolného prodejce. Doufáme, že takto vyhovíme zájmu uživatelů. Bohužel i nadále z technických důvodů platí, že on-line prodej knihy je omezen pouze pro Českou Republiku.

Ve spojitosti s velkým úspěchem knihy a Macworldem, který proběhl v New Yorku, uvažujeme o uspořádání veřejného setkání příznivců Applu. Nicméně nabízí se hned několik forem tohoto setkání a v souvislosti s tím, bychom vás rádi požádali o spolupráci. Dejte nám vědět, která z následujících forem je pro vás nejzajímavější a případně jaký přesný program by jste preferovali.

První možností je komorní neformální večerní setkání autorů knihy a redaktorů serveru MůjMac s příznivci. To by zřejmě proběhlo v nějaké příjemné pražské restauraci s tím, že by přicházela v úvahu autogramiáda a neformální diskuse. Takováto akce by byla volně přístupná a zřejmě velmi spontánní.
Druhou možností je zorganizovat oficiální několikahodinový křest knihy v prostorách vydavatelství spojený s možností nákupu knih či dalších drobností, autogramiády autorů, moderované diskuse a případně dalšího drobného programu. I v tomto případě by byl vstup volný, pouze by přibylo trochu organizovaného programu a ubylo neformálnosti.
A třetí možností je zorganizovat "Apple fun day". Tedy celodenní akci spojenou kromě prezentace knihy a autogramiády také s prezentací aktuální techniky Apple, diskusními okruhy a organizovanými prezentacemi. Takováto akce by samozřejmě vyžadovala včasnou registraci účastníků a vstupní poplatek v řádu kolem 800Kč.

Pro všechny tři varianty považujeme za rozumný termín na konci srpna či počátku září dle dostupnosti techniky a koneckonců i autorů knihy a pochopitelně zájmu z vaší strany. Konkrétní připomínky k podobě akce nám můžete zaslat na redakční email . Stručnou odpověď o preferované formě akce nám můžete zanechat v hlasování pod tímto článkem.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Mac OS X CZ  

 » Rubriky  » Agregator  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: