Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůAgregator

Zprávy o chystaném softwaru Applu pro Macy

13. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion bude nabízet pouze na prohlížeč omezený režim po způsobu Chrome OS. A iTunes 10.5 podporují 64bitový režim a pravděpodobně využívají prostředí Cocoa.

 

 

 

Nové náznaky brzké modernizace dalších Maců

13. června 2011, 00.00 | Apple údajně během června nechá zahájit hromadnou výrobu nových MacBooků Air, na trh se ale možná dostanou již tento týden. A počínají se projevovat známky nedostatku serverových konfigurací Maců mini a Maců Pro, což by mohlo značit jejich blížící se modernizaci.

 

 

 

Recenze: DVDPedia - filmový katalog bez námahy

13. června 2011, 00.00 | Vést si databázi filmů nemusí být tak fádní. Zapomeňte na Excel či Numbers a raději se porozhlédněte po speciální aplikaci, která umí nabídnout mnohem více než obyčejný seznam.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

10. června 2011, 00.00 | Apple vydal iTunes 10.3.1 a aktualizaci grafického firmwaru letošních iMaců. Čtvrtá předběžná verze Mac OS X Lion přidala funkci Find My Mac. A objevily se údajné snímky obrazovek programů Final Cut Pro X a Motion 5.

 

 

 

Objevil se popis přechodu z MobileMe na iCloud

10. června 2011, 00.00 | Nově uniklý dokument popisuje kroky potřebné v současnosti k přechodu z MobileMe na iCloud, zjevně je však určen pro vývojáře a pro stávající beta verzi služby iCloud. Běžným uživatelům snad Apple pro ostrou verzi služby iCloud nabídne snazší řešení.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

10. června 2011, 00.00 | Přibývá nových zjištění o iOS 5 díky zkoumání uvolněné první beta verze. Apple aktualizoval aplikaci iBooks na verzi 1.3 a aplikaci Find My iPhone na verzi 1.2. A Evernote Peek je první aplikací pracující s kryty Smart Cover iPadu 2.

 

 

 

Podrobná zpráva ze zahájení konference WWDC 2011

8. června 2011, 00.00 | Apple představil Mac OS X Lion, který se začne prodávat v červenci za 30 USD výlučně přes Mac App Store. Dále poprvé ukázal iOS 5, jenž se do značné míry zbavil závislosti na osobním počítači, ten bude dostupný až na podzim. A Steve Jobs popsal novou bezplatnou službu iCloud, nahrazující MobileMe, která bude synchronizovat data mezi všemi zařízeními uživatele. A dále bude ještě spuštěna placená hudební služba iTunes Match.

 

 

 

Programování pro iOS - 45. Práce v Xcode 4

8. června 2011, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu, dnes konečně otevřeme v Xcode 4 projekt a pustíme se do práce; soustředíme se samozřejmě především na služby a (ne)možnosti IDE.

 

 

 

Předběžná zpráva o zahajovacím proslovu WWDC 2011

7. června 2011, 00.00 | Apple podle očekávání představil Mac OS X Lion, iOS 5 a službu iCloud, upřesnil jejich vlastnosti a cenové podmínky, žádné hardwarové novinky se nekonaly.

 

 

 

Soutěž o tři vouchery na Gelaskiny.cz

7. června 2011, 00.00 | Ve spolupráci s tuzemským dovozcem dekoračních samolepek Gelaskins přinášíme soutěž o tři vouchery na jejich nákup.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: