MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

DVD formát z iMovie

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: DVD formát z iMovie

Autor: Milhaus65

20:32:07 10.01.2012

Psal jsem to zde už párkrát. Mám za sebou x hodin pokusů.
Nevytvářet film na DVD přes iDVD nikdy spuštěním v horní liště iMovie. Devastace.
V iMovie přes share vyrenderovat film v 720p 1080i/p záleží v čem to máte. Ukončit iMovie, spustit samostaně iDVD a vyvořit si DVD, menu atd. Kvalita super.

Citovat příspěvek

Autor: Akrastan

15:34:49 02.01.2012

To je tím, že iDVD není na HD...
Je na standardní DVD formát.

Standardní DVD v MPEG 2 je formát s (na dnešní dobu) nízkým rozlišením (720x572 pro PAL) a vždycky se to downsampluje (s menší či větší - ale vždy naprosto zřetelnou - ztrátou rozlišení a kvality) - ten formát je prostě takový...

iDVD k tomu prostě nelze použít... To žádným trikem neoblafneš.

Kup si nová témata do Toastu :)

Citovat příspěvek

Autor: Andyd

12:54:49 02.01.2012

Dobrý den,omlovám se,ale už jsem zoufalý z exportu HD videa do iDVD /speciálně/.Popíšu svůj problé,který nastal po,nevím jakém problému.Dříve jsem exportoval projekty v Share to Movie. s příponou .mov.A kvalita videa zústala prakticky stejná.Ale nemohl jsem si vypracovat takový pěkný DVD menu jako v iDVD.Pouze základní menu v Toasteru.Pokaždé když exportuju do iDVD,kvalita videa se tím tak strašně zhorší,že už jsem z toho na prášky.Kontury /obrysy/ ostrých částí a přechodů /např kniha na stole,kraj vlajky na moři/ se totálně rozbjí a jakoby kmitají!Není někde v exportu možnost nastavit větší rozlišení nebo původní velikost exportovaného projektu,nebo něco co bych mohl udělat pro kvalitní výsledný produkt?Díky za každou dobrou radu.Vyzkoušel už jsem snad všechno,ale odborník nejsem.
Ondra

Citovat příspěvek

Autor: romana

12:00:25 29.12.2011

Děkuji Vám moc za odpověď, šlo to, předtím jsem to taky nějak tak zkoušela, ale asi jsem něco udělala špatně. Ještě jednou díky!!!
R.

Citovat příspěvek

Autor: EasyShare

13:14:02 28.12.2011

iDVD máte? Pokud ano, stačí v iMovie označit video(a) a kliknout nahoře Share --> iDVD

Citovat příspěvek

DVD formát z iMovie

Autor: romana

13:43:07 22.12.2011

Dobrý den,
omlouvám se za velice laický dotaz, jsem opravdu začátečník ve zpracování videa, ale opravdu bych potřebovala poradit. Potřebovala bych vypálit na DVD video, které jsem sestříhala v iMovie, ale potřebuji výstup ve formátu DVD nebo XviD, aby si to babička mohla pustit na svém DVD přehrávači. Prosím poraďte mi jak na to!!! Dostanu z iMovie různé formáty, MP4 nebo Avi, ale ten který potřebuji tak ne, už jsem zkoušela stáhnout i nějaké konvertory, ale z deseti které jsem náhodně stáhla vlastně žádný nefungoval(mám parallels desktop). Díky moc!!
Romana

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: