MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

servis ipod

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: servis ipod

Autor: EasyShare

14:58:51 01.03.2012

Mně byl jednou omylem vyprán ipod shuffle 2G v pračce. Od té doby mi přijde pomalejší natahování hudby z iTunes a hlavně baterie nedrží kapacitu déle jak 2 dny. Po nabití klidně vydrží 8 hodin provozu. Ovšem jen daný den. Když jej nabiju a 2 dny nepoužívám, tak je následně vybitý. Přemýšlel jsem o koupi baterie, ale nevyplatí se to. Tudíž upgraduji na ipod shuffle 4G, protože na sport je to nejlepší přehrávač, ještě vybrat barvu :-).

Přemýšlel jsem o Apple storu, ale kvůli vygravírování jedné věty?

Citovat příspěvek

Autor: casey

21:11:19 29.02.2012

http://www.iphonedoktor.cz/

Citovat příspěvek

Autor: Kristýna Hůrková

20:49:08 29.02.2012

Dobrý den, stala se mi taková nehoda spadl mi na zem ipod touch 4 a prasklo mu krycí sklíčko jinak všechno ostatní funguje .. Jestli by jste mi neporadili ňáký opravny (servisy) v Praze. Děkuju! :S

Citovat příspěvek

Autor: MiBi

16:56:00 15.02.2012

Na 90% baterie , pokud vydrzi po odpojeni alespon par sekund . Pokud ne, muze to byt jak baterie , tak i zakladni deska , coz uz se nevyplati servisovat. kazdopadne , baterie je pajena primo na desce na tenkych flexech a iPod relativne spatne rozebiratelny ( csto dojde k pretrzeni internich flexu, pokud nevite jak a kde je odpojit ) , takze bez baterky, mikropajky a know-how s tim doma zrejme nepohnete , vase cesta by mela vest do servisu ...

MiBi / Maczone.Cz

Citovat příspěvek

Autor: standislav k

16:46:07 15.02.2012

dobrý den zakoupil jsem i-pod nano 8GB před třemi lety.mám teď s ním problém že mi funguje pouze při napojení k počítači.prosil bych o radu co by mu mohlo být.

Citovat příspěvek

15:28:36 06.01.2012

Myslim , že na podobne figle malych ceskych podvodnicku jsou v servise pripraveni a nabidnou vam maximalne placeny exchange tak za 2800 , popripade placenou opravu o 1/3 levnejsi, kterou Vam ale udela pozarucni servis . Pak jeste muzete odstoupit od smlouvy , pokud jste ho koupil prostrednictvim internetove objednavky jako koncovy zakaznik ve 14tii denni lhute , nebo reklamovat u poskozeni u prepravni spolecnosti , pokud bylo zasilano. A s kazdym se dohadovat, ja nic , ja muzikant .

Jen se nakonec vecer nebat podivat do zrcadla .

Citovat příspěvek

Autor: Redstar2

14:51:43 06.01.2012

Dobrý den. Před týdnem jsem si objednal ipod Nano 6G 16GB a ráno mi spadl bohužel na kachličky. Ipod je jako nový, jenom má prasklé sklíčko od rohu do rohu. Myslíte, že kdybych ho vzal, zanesl do servisu, řekl, že jsem ipod o týden později dal bratrovi k narozeninám a po rozbalení jsme zjistili že je sklíčko prasklé, vyreklamovali by to ? Při zabalení do původní krabičky není absolutně poznat, že sklíčko je prasklé.

Citovat příspěvek

Autor: david mai

20:04:39 10.10.2011

dobrý den,prosím nešla by oprava na ipod nano 3.generace byl v pračce prosím odpovězte naschledanou

Citovat příspěvek

Autor: trdlovidlo

22:44:18 17.09.2011

Dobrý den. Zakoupil jsem ipod nano 5g(starší) už druhý se stejným problémem. Když ho připojím k pc bez itunec tak jej počítač najde a můžu s ním pracovat. Jakmile se zapne itunes, odpojí ipod a pc už ho nenajde. Takže nemůžu nic. Skoušel jsem přeinstalovat itunes, několikrát restart, přeinstalovat ipod (nenašel jsem zádné aktualizace) Předělat nastavení, mazat části na radu jiných a stále nic. starší ipod 4g funguje bez problémů. Poradíte mi nějak?

Citovat příspěvek

9:52:29 01.08.2011

2 Dominik - mohlo by pomoci restore v iTunes a do budoucna nevytahovani kabelu pri probihajicich synchronizacich . Nebo umrela deska ...

Citovat příspěvek

9:50:31 01.08.2011

2 Joker21 - alezi na zavade a presne generaci iPodu Nano. Odhady bez zjisteni priciny zavady jsou k nicemu , rekneme 500 - 2000 . Je to jako odhadovat : mam rozbite nejake auto , kolik bude stat oprava ?

Citovat příspěvek

Autor: ert

21:34:23 29.07.2011

Pripojit znova a restore?

--
MAC mini Core2Duo2,26 GHz 4GB RAM, 499GB HD, MAC OS 10.6.4 Irbis
gumová podsvícená klávesnice + tablet
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Dominik123

21:19:53 29.07.2011

Ahoj,mam takový problém z iPodem touch 3.generace 32gb.Když jsem do něj dával hudbu přes itunes,tak sem pak vytáhl kabel z ipodu a napořád mi tam zustálo logo itunes a šipka od usb kabelu.I když ho vypínám a zapínam furt jen to logo s usb.. :/ Nevím co s tim,potřeboval bych pomoct,předem děkuji.. :)

Citovat příspěvek

Autor: Joker21

22:48:19 20.07.2011

a kolik asi tak přibližně by to stálo nevíš? :))

Citovat příspěvek

9:25:39 20.07.2011

Vsechno jde opravit , je to jen otazka nakladu na takovou opravu.

Citovat příspěvek

Autor: Joker21

20:53:42 19.07.2011

čůůůs, mam iPod nano a nějak sem ho blbě zmáčkl a teď je to tlačítko zapnutí/vypnutí displeje zaseklý...zkoušel sem to reklamovat ale totálně mě ignorujou, myslíte že to půjde nějak opravit??

Citovat příspěvek

Autor: Honza.Mac

20:09:13 21.02.2011

Restore pres iTunes a mas po problemu ....

HonzaB

P.S. Estli nevis jak na to, pouzij Gooogle ...

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

20:04:07 21.02.2011

Heslo pouze novou obnovou a ztrácejí data i že zálohy.

--
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: toxxik

19:45:48 21.02.2011

ahoj mám ipod Touch nějakým zvlaštním zbůsobem sem zapoměl od něj heslo jde to nějak odblokovat??

Citovat příspěvek

Autor: R

17:58:26 17.02.2011

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, mám iPod nano 2GB, tak rok jsem jej nepoužíval, teď když jej zapnu přes kabel USB do počítače tak se načte zařízení a na pc vidím i složky. iPod je ale jako mrtvý, displej nic a jakmile odpojím iPod od pc tak displej blikne a zase je mrtvo.
Kdyby jste mi mohl poradit co s tím? Děkuji předem. R.

Citovat příspěvek

10:09:41 06.02.2011

Pokud děláš VŠE přes iTunes, tak to zkus na jiným compu.

Ale značí to problém s odcházející diskem, nemusí to byt akutní, ale
muže se zmenšit kapacita.

--
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: machec44

9:52:29 06.02.2011

Dobrý den,potřeboval bych poradit.Mám Ipod classic 160 gb.Při spojení s počítačem mi pořád píše,že musím formátovat disk,když to udělám tak mi napíše The ipod could not be restored.An unknown error occurred (1437).Muže te mi prosím poradit co s tím mám dělat.Díky moc za odpověď.

Citovat příspěvek

18:52:29 18.12.2010

Zkusil bych nabít z elektřiny přímo.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Pavla K

18:34:51 18.12.2010

Dobrý den, prosila bych o radu s IPod nano 4GB. Pokud je připojený na počítač v nabíječce, je plně funkční, mohu si v něm cokoli prohlížet a když k němu zároveň připojím sluchátka, tak i poslouchat hudbu. V momentě, kdy ale IPod z nabíječky odpojím, displej zhasne úplně a celý IPod se vypne, i když mi předtím hlásil, že se může odpojit, protože je nabitý. Omlouvám se, pokud tento dotaz už zazněl, ale nenašla jsem ho. Děkuji moc za radu.

Citovat příspěvek

9:10:34 07.11.2010

Displej i baterku vymění macwell.cz Připadně maczone.cz oba mimo záruku.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: L.sportak

8:38:00 07.11.2010

David1 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den.Dostal jsem nový Ipod nano.Teprve se s
> ním učím a zatím to jde,jen když je připojený k
> počítači.Jakmile ho odpojím,zhasne a nejde
> zapnout.Ani na restart nereaguje.Nabíjím,nabíjím a
> baterka je stále prázdná.Co s tím? Prosím napište
> mi.Díky

mám naprosto totožný problém..pokud je připojen k počítači, tak funguje tak, jak má..pokud ne, tak nejde zapnout, resetovat nic...a baterie až se nabíjí, tak je stále prázdná..

Citovat příspěvek

Autor: Petr Firman

8:11:49 07.11.2010

Dobrý den, poradíte mi, kde mi za rozumnou cenu vymění display na ipod nano 3 gen? díky :-) ;)

Citovat příspěvek

Autor: Petr Firman

8:11:17 07.11.2010

Dobrý den, poradíte mi, kde mi za rozumnou cenu vymění display na ipod nano 3 gen? díky :-)

Citovat příspěvek

17:48:04 22.10.2010

To je bezne, ale mozna mas aktivni omezeni hlasitosti.

--
MAC mini Intel CoreDuo1,83 2GB RAM, 298GB HD, MAC OS 10.6.4 Irbis
iPhone3G bílý 14GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: M_A_R_A

15:38:42 22.10.2010

Dobrý den, mám nový ipod 160GB, všechno funguje v pořádku akorát, když ipod napojím např. na nějaké bedny tak hrajou potišej než když na ty bedny napojím jiný mp3 přehrávač čím to je ?

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: