MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

nejde nainstalovat iTunes-proč?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: nejde nainstalovat iTunes-proč?

Autor: ert

21:22:22 05.04.2012

Zkusil bych stáhnout 10.5.3 iTunes.

Citovat příspěvek

Autor: lhotakan

16:08:24 05.04.2012

Prosím o radu, nelze mi updatovat iTunes na MacBookPro s 10.7.3.. Mam iTunes 10.4.1. instalator hlasi this software does not contain support for the system language, zkousela jsem na 1, sestina, 2. English prvni v poradi a bez uspechu. Prohledala jsem jiz web a odpoved nenalezla.
Predem Dekuji

Citovat příspěvek

Autor: Honza.Mac

19:31:18 12.03.2012

@pls : Google znate ???? Zkuste do nej napsat iTunes error 127 Microsoft.VC80.CRT ...
Dekuji za pochopeni.
Pokud byste mel nekdo problem, nevahejte navstivit web : http://www.taksitokurvavygoogluj.cz
kde jsou navody jak Google pouzivat.

Citovat příspěvek

Autor: pls

17:26:51 12.03.2012

mám stejný problém jako edwi můžete mi prosím pomoct? měla jsem nainstalovaný itunes všechno ok. dnes jsem připojila ipod a napsalo mi to že máš špatnou verzi a musím ho odinstalovat, tak jsem to udělala ale teď mi nejde nainstalovat nový itunes... píše mi to taky'Microsoft.VC80.CRT,type=''win32'' a na konec error 127... moc díky za odpověď

P.S. celkem spěchá :S

Citovat příspěvek

Autor: robert333333

14:31:43 30.01.2012

dobry den me to zase napise A later version of apple softvare update is already instaled on this computer... a po odkliknuti vyskytli se chyby spuste instaler znovu.dekuji za radu

Citovat příspěvek

Autor: edwi

21:02:08 21.01.2012

Ahoj potřebuju pomoct nejde mi nainstalovat itunes vždycky když se to už instaluje mi to napíše: An error occourred during the installation of asembly 'Microsoft.VC80.CRT,type=''win32''.A tak dále a fakt si s tím nevím rady na minulém notebooku mi to nedělalo.. :S

Citovat příspěvek

17:40:01 17.01.2012

Oto, že Ty máš českou lokalizaci?

Citovat příspěvek

Autor: kingaRT

17:36:24 17.01.2012

Zdravím, mám taký "super" problém, neviem či tu nieje náhodou aj spomínaný takže sorry ale nejde mi nainštalovať iTunes, včera som si kúpila nový iPod Touch 4G a ukázalo mi že potrebujem novšiu verziu iTunes tak som stiahla a nič. Stále mi len vyhadzuje "There is a problem with this Windows Installer package. A program run as part of the setup did not finish as expected. Contract your support personnel or package vendor."..Už ma to dosť štve lebo ani staršie verzie mi už nejde poriadne nainštalovať.. tak sa obraciam na vás, nejaký polopatistický návod ako ho nainštalovať.. ďakujem!

Citovat příspěvek

Autor: oto cirnfus

9:12:23 11.01.2012

cau ja mam imac 10.5.8 a prakticky, nedokazu nic aktualizovat,hlavne itunes mi rika ze se nemuze spojit s itunes store.pocitac jsem koupil v italii takhle se mi nepripoji iphon.protoze mam i tunes 8.2.dik za kazdou pomoc.ale asi musim koupit ilife 2012.

Citovat příspěvek

21:22:41 07.01.2012

Co třeba informace o železu na kterém je spouštena aplikace iTunes?

Citovat příspěvek

Autor: Tereza Halířová

19:50:03 07.01.2012

Prosím o radu.

Normálně, bez problému stáhnu iTunes..nainsatluji, ale po té se mi tam ojeví kolonka "souhlasím" a "nesouhlasím", když ale kliknu na souhlasím jenom se to zavře a nestustí se to.. proč?

Citovat příspěvek

Re: nejde nainstalovat iTunes-proc?

11:18:58 24.03.2010

Něco jiného lze nainstalovat?

Mas stahnuty všechny updaty Windows instaleru od MS?
Mas správnou verzi iTunes pro procesor?
2010/3/23, Honza <ipod@mujmac.cz>:
>
>
> Prosím o radu.
> Nejde mi nainstalovat itunes. Po chvilce se to vypne a napíše to hlášku
> There is a problem with this windows instalerr package. A program required
> for this install to complete could not be run. Contact your support prsonnel
> or package vendor. Vypnul jsem i řízení uživ. účtů UAC a nic. Moc prosím o
> radu
> --
> Autor: Honza
> Forum: iPod a iTunes
> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?148,1661412,5009204#msg-5009204
>

--
MAC mini Intel CoreDuo1,83 2GB RAM, 298GB HD, MAC OS 10.6.2 Irbis
gumová podsvícená klávesnice + tablet
iPhone3G bílý 16GB

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Honza

22:38:43 23.03.2010

Prosím o radu.
Nejde mi nainstalovat itunes. Po chvilce se to vypne a napíše to hlášku
There is a problem with this windows instalerr package. A program required for this install to complete could not be run. Contact your support prsonnel or package vendor. Vypnul jsem i řízení uživ. účtů UAC a nic. Moc prosím o radu

Citovat příspěvek

20:35:25 07.03.2010

Nejsi správce compu a tak nemáš prava na instalaci.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Rajtchu

20:33:39 07.03.2010

Dobrý den mám problém spustím instalaci a po chvilce se mi zobrazí okno a hlásí: Service apple mobile device could be installed. verify that you have sufficent privileges to instal system services.

Probram jsem stahnul na itunes.com, a chtel jsem si ho naistalovat do pocitace, ale tato hlaska mi vzydyky kousne, nevim cim to muze byt. Prosim o pomoc, dekuju.

Citovat příspěvek

23:52:48 19.03.2009

chybí práva na instalaci nejspíše > být administrátor toho compu

> Dobrý den mám problém stejný už tady někdo zmiňoval že, Spustím instalaci a po chvilce se mi zobrazí okno a hlásí: Service iPod failed to start verify that you have sufficent privileges to start system services. A bohužel jsem udělal takovou chybu že jsem to Itunes prvně nainstaloval na jiném počítači a teď bych to potřeboval na svůj.

Citovat příspěvek

Autor: Jiří Koplík

23:49:06 19.03.2009

Dobrý den mám problém stejný už tady někdo zmiňoval že, Spustím instalaci a po chvilce se mi zobrazí okno a hlásí: Service iPod failed to start verify that you have sufficent privileges to start system services. A bohužel jsem udělal takovou chybu že jsem to Itunes prvně nainstaloval na jiném počítači a teď bych to potřeboval na svůj. Dá se s tím něco udělat ňák znova nainstalovat díky moc.

Citovat příspěvek

iTunes - nejde.

Autor: Vencalík

18:49:04 02.03.2009

Dobrý den,

prosím moc o radu, mám problémy s nainstalováním itunes do počítače z internetu, mám iphone a potřebuji to tam dát. A vůbec mi to nejde.. napíše mi to, že windows instaler - služba není momentálně dostupná. Prosím o radu.
Děkuji- Brůžek

Citovat příspěvek

Autor: MartyM

10:07:25 15.12.2008

ma to co do cineni s opravnenim, mate nedostatecna prava na pocitaci, tohle se typicky blokuje v praci

Citovat příspěvek

Autor: oxik1

11:13:51 14.12.2008

Ahoj,
mám problém s instalací iTunes.
Spustím instalaci a po chvilce se mi zobrazí okno a hlásí :
Service iPod failed to start
verify that you have sufficent privileges to start system services.

Má to co společného s oprávněním?
Pls. napište rychle díky :)

Citovat příspěvek

Autor: VFisa

9:42:55 15.06.2006

melo by stacit si jmene te knihovny poznamenat a proprat to googlem treba s hlaskou: XY.dll is missing nebo XY.dll download a hodit si ji do system32 adresare ve windows... pokud teda nemas v praci zablokovany prava na instalaci, cemuz bych se nedivil..
kazdopadne do prace bych ti radeji doporucil si hodit yamipod ( www.yamipod.com ) , ktery se nemusi instalovat. ipod ti nedovoli porad migrovat mezi 2 databazema itunes, kvuli tomu, ze nedovoluje tahat hudbu mezi pocitacema beznou cestou. jsou ale aplikace, jako treba yamipod, ktery to umoznujou. ten si ani nemusis hodit v praci na disk, staci dyz si ho hodis do adresare v ipodu a budes to v praci spoustet z toho. doma pouzijes normalne itunes a budes happy...

Citovat příspěvek

nejde nainstalovat iTunes-proč?

Autor: lucisz

8:18:59 15.06.2006

Ahoj,mám takovej problém-nainstalovala jsem iTunes doma a v pohodě to všechno běželo. Teď když chci z toho samého CD nainstalovat iTunes v práci,tak to hází chybu a píše to,že jakási knihovna Windows neexistuje.Nevíte někdo proč? V práci mám Windows XP 2002 a 21GB volnýho místa. Nechápu a prosím Vás o radu!! Díky moc!

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: