MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

aplikace Hudba

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

aplikace Hudba

Autor: meky01

22:49:41 14.03.2012

Zdravim,

chtel jsem se zeptat, zda-li jsou to zname bugy a nebo jestli se to deje z nejakeho duvodu jen u mne (vlastnim iPhone 4 s iOS 5.1). Prosil bych, kdyby to nekdo vyzkousel na svem iZarizeni a napsal zda to ma taky nebo ne.

Prvni chyba:
Kdyz si prehravam v aplikaci Hudba svoje mp3 a v LockScreene si mezi nima prepinam, tak pri tom beznem sekani prechodu lesku u "odemknout" se jeste navic obcas stane, ze problikne artwork skladby nadvakrat a z ikonky pro pauzu se stane v miste (kdy artwork neni zobrazen) ikonka pro spusteni a prave po druhem zobrazeni artworku se ikonka zmeni zpet. Jedna se o estetickou vadu ne funkcni.

Druha chyba:
Dalsi chyba je kdyz pri prehravani hudby nastane nejaka udalost aplikace, ktera si vyzaduje zvukovy vystup (pr. prijde SMS, v nejake hre se dokonci urcita akce, proste notifikace), tak obcas se hlasitost prehravane hudby zmeni (o kousek zesili nebo zeslabi a zustane to tak po celou dobu prehravani).
Zkousel jsem to s iPhonem pripojenym k repro-soustave a v pulce hudby prisla notifikacni hlaska, hudba byla standardne potlacena, prehrala se vystraha, ale po navratu hudby do puvodni hladiny se tak nestalo a hralo to bud o trosku vic a nebo min, nez puvodne nastavena hladina. (napr. jsem mel hudebni vystup iPhone na max, tak po zpetnem auto-zesileni to hralo o trosku vic nez maximum).

Dekuji za odpoved.

P.S.: Jinak je skoda ze iOS neumi reagovat na delsi stisky tlacitek + a - , jako logicky + posunout prehravani o skladbu v seznamu dale a - vratit se zpet v seznamu. Tim, ze se jen o vice kroku zmeni hlasitost, mi neprijde az tak uzitecne (nebo at to zustane v pripade, kdyz neni aktivni aplikace Hudba - prehravani). Lidi by to urcite uvitali napriklad, kdyby si chteli v kapse prepnout skladbu (nebo na ovladaci handsfree) a nemuseli kvuli tomu vytahovat zarizeni cele, zapinat displej a podivat se kam maji presne tuknout pro zmenu skladby.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: