MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Nelze pripojit iphone do itunes

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Nelze pripojit iphone do itunes

Autor: Jay ♂

14:02:54 30.01.2015

čáu :) když pčipojím muj Iphone 4S do pc tak jen slyším zvuk ale připojen není ani v pc ani itunes:( nevíte co mám dělat???

Citovat příspěvek

Autor: mišulka345 ♀

19:23:59 14.01.2014

Ahoj prosím mám iphone 3 a nechce se mi připojit do itunes (vyskytla se neznámá chyba číslo...) zkoušela jsem to už i na jiném pc, ale vůbec to nejde píše to pořád to samé i s jiným kabelem i v jiné zástrčce :( poraďte prosím

Citovat příspěvek

Autor: Tomáš

20:25:03 29.03.2012

Čau,
Tak sem to skusil a furt mi to nejde, skusil sem i to přes to usb ale pořář mi hlásí to samé... Myslíte někdo že by mi pomohlo obnovení systému či něco takového ? Dík

Citovat příspěvek

Autor: v

8:44:51 29.03.2012

Zdravím, tak jelikož se mi včera již po druhé stalo to stejné co některým z vás, že když jsem připojil iPhone 3G k PC, tak ho nenašli jak Widle, tak ani iTunes. Chyba je totiž pak někde v pc a usb. Já jsem si vzal druhý kábl (ale to by nemělo mít vliv, ten předchozí vždycky fungoval normálně), ale hlavně jsem strč do usbčka flashku, dal jsem ji pak řádně odebrat (pomocí ikony dole nalevo v rohu) a následně jsem do stejné zdřířky usb zapojil iPhone a tradááá funguje. =) Tak třeba to některým taky pomůže.

Citovat příspěvek

Autor: Tomáš

20:46:42 28.03.2012

Zdárek, Mám problém s i phonem 3G. Když ho připojím k pc tak jde vše v pohodě, alejakmile zapnu iTunes tak mi začne hlásit že nemám nainstalovaný požadovaný software. Už sem zkoušel X-krát přeinstalovávat Itunes a restartovat pc. A nevímco s tim je. Poradíte mi něco ? Díky

Citovat příspěvek

Autor: Veronika536

20:34:13 01.07.2011

Tak vyřešeno - stačilo si pořídit nový kábel. Starý byl trochu jetý a i když nabíjel, tak na iTunes se nenapojil...

Citovat příspěvek

Autor: Veronika536

18:36:07 26.06.2011

Mám stejný problém jako zakladatel vlákna:
Připojím iPhone do MACu, nabíjí se, ale neukáže se v iTunes. Asi před týdnem bylo vše ok - přidávala jsem aplikace, synchronizovala, žádný problém. Teď nemůžu. Snažila jsem se nainstalovat nejnovější verze všeho, snažila jsem se vše restartovat, autorizovat a deautorizovat a nic!
Teď potřebuji připojit i nový iPhone, který mi hlásí, nějaké blbosti o iTunes a nechce se jinak zprovoznit, takže jsem z toho na prášky! Prosím pomoc!!!

P.S.: Jedná se o iPhony 3 a 2G.

Citovat příspěvek

Autor: kokotos

17:47:35 08.01.2011

Nevím jestli jsem ten problém v záchvatu vzteku dobře popsal, tak tedy raději ještě jednou:
připojím iphone, v itunes se zobrazí v postraním sloupci na levo ikonka že je iphone připojenej, ale to je všechno - nejde to rozkliknout - a v hlavním okně je jen nápis iphone...
už jsem s tim zkoušel psí kusy, odinstaloval a znovu stahnul a nainstaloval itunes, x krát zkoušel zapojovat všemožnými usb, x krát restaroval i vypnul počítač i iphone, vše bezvýsledně...
pomozte prosím - nestalo se někomu něco podobného?
díkes

Citovat příspěvek

Autor: kokotas

12:49:42 08.01.2011

ahoj, mám podobný problém...
Iphone 4 jsem připojil do itunes, aktivoval jsem ho, všechno fachalo v pohodě... následně se nainstalovali nový aktualizace itunes a teď když iphone připojim, tak se mi sice objeví ikonka v itunes, ale nejde rozkliknout... nevíte co dělám špatně?
už nad tim špekuluju pár dní, za chvíli to asi poletí celý z okna... jo - to by s tim mohlo nějak souviset - mam windows vista... Poraďte prosím co mám dělat, a nepište abych vyhodil PC z okna, nebo to s radostí udělám...

Citovat příspěvek

Autor: jakub007

13:14:51 03.01.2011

a problem nebyl s iphonem, ale neco v systemu compu, hlasilo mi to nejaky vadny library..

Citovat příspěvek

13:12:39 03.01.2011

muj problem se vyresil sam s aktualizaci systemu na macbooku

Citovat příspěvek

Autor: DalCo

8:56:58 03.01.2011

... u mna problem vyrieseny?!: manzelkin iP4 totiz nezosynchronizujem na PB s PPC procesorom (bez Snehovej selmy). Da sa to nejako obist, alebo vyriesit?... bojim sa ze nie:(

Citovat příspěvek

Autor: alis

2:52:01 03.01.2011

zkusil bych reset iphonu, tedy pridrzet obe tlacitka...

Citovat příspěvek

Autor: DalCo

7:17:32 25.12.2010

... mam ten istý problem, viete niekto poradiť???!

to Jakub: vyriešil si problém?

Citovat příspěvek

13:03:28 15.12.2010

Ahoj, mam takovy problem, po pripojeni iphonu 4G do itunes (posledni verze) se mi nikde nezobrazi, nic se nesynchronizuje, pouze iphone se dobiji, ale pocitac ho nevidi (macbook, snow leopard) Na windows u priltelky vse funguje.. Nevite nekdo kde by mohl byt problem? Driv vse fungovalo normalne..

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: