MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

POMOC - ukradený iPhone - co dál?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: POMOC - ukradený iPhone - co dál?

Autor: Josefína Kdokonská ♀

15:07:49 25.01.2016

Pomoc ztratila jsem iphone a potřebuji pomoci co mám dělat mám ale vypnutou simkar tu prosím pomozte!!!!!!!!!!!!!

Citovat příspěvek

Autor: Francesca garcia ♀

16:20:25 21.05.2015

Ahoj, 19.5.2015 jsem ztratila svuj iphone.. Bylo to v utery rano na Žofíně na praze 1.. nevim jestli jsem ho nekde vytrousila nebo nechala na lavicce, ale kdyz zavolam na svoje cislo, tak se nic nedeje (jakoze by byl vypnutej nebo tak) jak ho mam najit, kdyz si nejsem jista jestli mam zapnutou funkci "find my iphone) ?? Nevim jestli jit na policii, jestli to ma cenu.. Dik za dpoved

Citovat příspěvek

Autor: Kateřina M. ♀

3:43:38 15.03.2015

Dobrý den,v pátek 13.3.2015 jsem přišla o svůj iphone:(Jela jsem celkem ovíněna z klubu Fenomén v Praze taxíkem na Suchdol a zřejmě ho vytrousila a nebo o něj byla okradena v taxi.Celý den jsem tajně doufala,že pan taxikář bude slušný a telefon mi vrátí.Protože telefon celý den ještě vyzváněl a to mi dávalo naději jsem nezablokovala sim kartu,aby měl případně šanci telefon vrátit.Ted je to 24 hodin,mobil je nedostupný a mě po rozhovoru s operátorem,jak může být mobil zneužit ruply nervy a blokla jsem sim kartu.Zítra se chystám na policii,tak jsem zvědavá,jak pochodím.Jsem z toho zoufalá,protože je to věc plná osobních údajů a fotek okamžiků,které už nebudou:(Všem zlodějům bych sekala prsty.Nezbývá než doufat.

i phone 4S white 16GB
serial no: DNQGM1ENDTD2
imei no: 013008004622211

Citovat příspěvek

Autor: Veronika Mašková ♀

19:09:31 14.03.2015

Včera 13.3.2015 mi v 22:30 v Písku ukradli Iphone4s bílý v Klubu Divadelka. Seděla jsem u stolu a položila si ho na stůl.Otočila jsem se a v mžiku byl pryč.Prozváněli jsme ho. Dokonce zavolal nazpět,ale nic se neozývalo. Jako naschvál měl mobil slabou baterku.Vypl se.Nejsem si jistá jestli jsem měla zaplou funkci Find my Iphone. Každopadně nejde dohledat na ICloud,protože je vypnutý.
Prosím o pomoc,či radu.

Citovat příspěvek

Autor: Michaela11

16:27:41 19.03.2012

Zdravím, já svůj iPhone 4s 16 GB ,,prodala,, a v dobré vůli odeslala do zahraničí, ale dotyčný nezaplatil, je šance, že když nahlásím emai, dostane se zpět? Díky, M.

Citovat příspěvek

Autor: MB

21:14:12 18.03.2012

iPhone dohledas pokud mas aktivovanou sluzbu Find my iPhone. To je prvni vec, kterou bych u tak draheho smartphonu aktivoval.

Citovat příspěvek

Autor: Angelika Faltýnková

11:43:58 10.03.2012

Dobrý den ukradli mi iphone jak mám postupovat je možné ho nějak najít?

Citovat příspěvek

Autor: Andre Mandre

13:25:54 24.02.2012

AHoj,
ukradli mi uplne novy jeste zabaleny iphone 4s primo cestou z obchodu :-( .. da se nejak najit kdyz nebyl este ani zapnuty ?

Citovat příspěvek

Autor: Zetttko

18:56:14 29.01.2012

Ludek sobota: To ze tvuj kamarad udelal vubec takovou vec asi necham bez komentare. Mel by si uvedomit ze mnoho z nas telefon povazuje za osobni diar a nevim co jeste. Rada? Pokud v iphonu byl zapli find my mobile, tak si snad pro mej prijeli uz PCR. A pokud ne, napis si do googlu databazi imei, zkus v ni najit cislo tohoto iphonu a spojit se s majitelem. Urcite vam rad poskytne """""nalezne""""", ja jsem totiz zlodeji ochotny prominout, kdyby mi ho donesl, tak ho i nejakou odpovidajici castkou vyplatim.

Citovat příspěvek

Autor: Akrastan

13:55:53 27.01.2012

Nechat s pomocí policie zablokovat telefon v českých sítích prostřednictvím blokace IMEI. Tu nelze zlomit žádným hackovacím nástrojem a telefon je tak pro zloděje na telefonování nepoužitelný.

Citovat příspěvek

Autor: ludek sobota

13:16:34 27.01.2012

vcera muj kamarad udelal iphone asi 4 no a ted newi co stim delat vratit ho nechce newim co bude delat chci mu pomoct ale newim jak newim kde ho vzal jen vim ze je blazen jak ho muzou najit ???? a kdyz ho najdou tak za jak dlouho/??

Citovat příspěvek

Re: POMOC - ukradený iPhone - co dál? - Ukradli mi Iphone

Autor: RolandL

23:33:01 25.01.2012

Dnes, 25.1.2012, mi ukradli v časovém úseku 18.30 až 19.10 Iphone 4S 32GB černý ve fitness hotelu Intercontinental v Praze. Položil jsem přístroj za posilovací stroj do výklenku u okna za strojem, procvičil jsem 4 vedle sebe ležící přístroje -asi 20 minut, a zašel pro vodu k stanovišti vody v prostorách posilovny - asi 1 minuta. Celou dobu přístroj ležel v mé blízkosti.V průběhu této doby prošel v prostoru asi 6 osob, 2 muži a 4 ženy.

IPHONE 4S
IMEI - 013006009441447
Serial Number - DNPGMCD5DTD7

Krádež je nahlášen na policii, SIM karta je zablokovaná. Prosím o případnou pomoc anebo radu co dál. V případě,že nejde získat zpět, anebo lokalizovat, rád bych minimálně vymazal software a veškerá data.

Děkuji.

Citovat příspěvek

Autor: Zetttko

21:16:44 22.01.2012

Zdravim vsechny,
rad bych prispel svou troskou do mlyna.
Dnes v Brne v rannich hodinach mi byl odcizen muj iPhone4 16GB black. Nejaky .... Zrejme vyuzil momentu kdy jsem si trosku pospal v autobuse a telefon me vytahl z kapsy.
IMEI: 012536001011922, Serial n.: 7010306EA4S, vse jsem ohlasil na PCR, bohuzel ma blbost, ze jsem nemel zaple Find my iPhone.
Za pripadne "najiti" v nejake zastavarne nebo kdyby si nenechavec cetl tento post, jsem ochotny zaplatit.
Diky vsem

Citovat příspěvek

Autor: Daisy2011

10:21:14 13.12.2011

[url=http://www.bluraytodvdmac.com]Blu-ray to DVD Mac[/url] is an all-inclusive tool for handling both Blu-ray and DVD discs, is a powerful tool specially designed for users to rip, convert, backup and edit both Blu-ray and DVD movies on Mac.
[url=http://www.bluraytodvdmac.com/de.htm]Blu-ray zu DVD Mac[/url] The source movie could be from Blu-ray disc, DVD, Blu-ray and DVD folder, DVD ISO and IFO file,To set the beginning time and ending time, you can get the video and audio segments you like to convert.
[url=http://www.bluraytodvdmac.com/it.htm]Blu-ray a DVD Mac[/url] You can also edit the destination for output files, video size, video and audio quality in formats settings. This program is really powerful but really easy to use. :D

Citovat příspěvek

Autor: Tomáš

13:11:12 21.10.2011

Dobrý den,
Poradí mi prosim vas nekdo co mám delat pri strate iphone 4?
Byl mi sebran v hospode a na policii me poslaly na jine oddeleni, a receno mi bylo ze ho stejne hledat nebudou.Co mohu dal delat aby se mi vratil muj telefon?Jde mi prevazne o udaje ktere v nem mam a bojim se zneuziti osobních udaju a dalsich veci ktery muj telefon obsahu mich a mejch klientu.
Dekuji moc Tomas.

Citovat příspěvek

Autor: :: Mara::

9:57:48 17.10.2011

Ty se ptas na neco a pritom mas kradeny mobil 3GS? Tomu rikam provokace ;)

Citovat příspěvek

Autor: tezte

10:24:32 23.09.2011

dobrý den mam iphone 3gs zablokovaní policii a 3G s ro zbitou zakladní deskou jde z 2 udelat jeden predem dekuji

Citovat příspěvek

Autor: mackáč

19:02:59 12.09.2011

Ahoj všem okradeným,

i já jsem byl před několika dny schodou okolností připraven o svůj iphone 4 /16GB černé barvy,
jen pro info IMEI 012535002796481
telefon je policií zablokovaný na základě hlášení.

všem přeji, ať se jim vrátí telefon co jim náleží

Citovat příspěvek

Autor: Karel Grigar

9:41:30 10.09.2011

Pane policisto!

asi máte staré informace. Před pár dny mi ukradli iPhone 3G + pěněženku a na policii mě bylo opakovaně řečeno (po několika-násobném naléhání), že lokalizaci telefonů již policie u krádeží telefonů nějakou dobu nedělá. Lokalizace telefonu se dělá pouze v případě, že je spojena se závažnějším trestním činem (např. vražda, atd.).

Tento fakt mi potvrdil i známý - zaměstnanec Policie.

Takže všichni (včetně mě) máme smůlu, ale lokalizace mobilu pouze z důvodu krádeže přístroje už není funkční u Policie ČR.

Údajně s tím měli hodně práce a tato služba byla drahá.

Citovat příspěvek

Autor: Michael veselý

13:51:33 23.08.2011

prosimte , a mohkl bys mi jen říct na kterou stanici mam zajit vcera mi ukradly iphona4, a na dvou policejnich stanicich mi řekli, že mi nic nenajdou! co s tím nechci to vzdat!! :( diky moc předem!! Michael

Citovat příspěvek

Autor: policista

21:51:34 12.08.2011

Cetl jsem tuhle stranu a neprestavam se divit, jsem policista uz 11 let, zkusenosti mam dost, takze k tomu vyhledavani:

Je uspesne na 100 %. Vsechny telefony se najdou, krome tech v cizine. Mrzi me, ze se vam nekde kolegove nevenujou, ale ujistuju vas, ze to jde a zaevidovani trva i s vyslechem maximalne hodinu. Vyhledavaji se pouze pristroje v hodnote nad 5000 kc (je to z duvodu provadeni ukonu dle trestniho radu). Blokace se provadi az po nejake dobe, aby se dal pristroj lokalizovat nebo na zadost poskozeneho. Duvodem dlouhe doby setreni je pouze nesmyslna birokracie, ktera brani policistum v praci a neochota ceskych operatoru (VSECH).

Hlavne vsechno oznamujte, blokace se totiz provadi i u ztraty, takze si nemusite vymyslet historky o kradezi ;)

Snad nekomu tahle informace pomuze.

PS: Pokud nekdo chce menit IMEI, je si vedom, ze ma pristroj kradeny, jine duvody jsou nesmysl! A usetrete me narazek na Policii CR, jsem jen jeji zamestnanec, nemuzu zmenit, co nasi zakonodarci po..... a nadrizeni vyzaduji.

Citovat příspěvek

Autor: MartinKiki

13:57:14 08.08.2011

Mě taky ukradli iPhone. Nikdo Vám s tím nepomuže. Polocie pro to neudělá ni!!! Nemají čas musí dávat botičky autum :-)

Citovat příspěvek

Autor: mariodhf

15:52:43 15.05.2011

Dobrý deň!
iPhone mi niekto ukradol a som z toho psychicky na dne.
Chcem sa iba podeliť o tento zážitok, ak by náhodou niekto zdielal podobné pocity v čase zhonu, zlého počasia obmedzenosti okolia, ktoré sa dalo týmto apple spoločníkom vnímať menej.
Mario, 3GS 32GB white

Citovat příspěvek

Autor: JaM

11:09:47 22.12.2010

Před rokem ukradeny mobil, po 10 ti dnech nahlaseno policii, po cca 1 mesici mobil nalezen a vracen. Ja v tomto pripade spokojen s Policii!
Rozhodne jit po tom lumpovi, s IMEI lze mobil zablokovat a je mu pak aspon na nic - ipod

Je nutne znat IMEI a mit doklad o koupi (koupeno v USA a stacilo)
JM

Citovat příspěvek

Autor: arnee

20:24:59 19.12.2010

Usnul sem v tramvaji a bum, kapsa prázdná. Jedná se o
IPHONE 4
IMEI 012536008911652
SERIAL 88044S40A4S

policajti mi řikali, že je docela veliká pravděpodobnost najít ho... když do něj někdo hodí SIMKU na kredit, tak vystopujou s přesností na půl metru a zavolaj tam. Když ho někdo zapne se simkou na smluvu, tak maj jméno bydliště a všecho možný (včetně tý pozice). Akorát mi to nepomůže, když bude telefon mimo ČR ://

no a zejtra se du podívat do centra do bazarů. když uvidim svoje IMEI, tak s nim uteču :))

Citovat příspěvek

Autor: janina

21:34:20 09.12.2010

dobrý večer,

právě mi ukradli nový iPhone G4, v jedné jedné pražské hospodě, a musím přiznat, že to byla spíš moje vina, nedávala jsem bacha. Nahlásila jsem to na policii, kde mi řekli, že konkrétmě tento podnik je vyhlášen kapesními krádežemi, dala jsem jim imei, ale nevim, jaký mám šance, zvlášť v Praze. Věřím PC ČR, uvidíme jestli ho najdou, ale mám podezření, že to nebyli Češi, ale chmatáci ukrajinské národnosti, takže jestli to převezou přes hranice, šance po dopadení klesají na minimum, leda by se jednalo o jedince stíhané Interpolem, což si nemyslím...
naštvaná jsem ale taky na sebe, snad mě to poučí!

Mohu se zeptat výše uvedených poškozených, jak jste dopadli?

přidávám též údaje:
černý iPhone 4G, červený plastový kryt
IMEI: 012426000035215
Serial No: 860335nwa4s

Citovat příspěvek

Re: databaze

Autor: zorby

12:18:17 20.05.2010

Můj Iphone byl taky ukraden. A tak jsem to nahlásil a po 14. dnech světe div se Případ odložen.
Ptal jsem se známého policajta, zda je nějaká šance že se telefon najde a říkal, že ani náhodou.
Tak já nevím

Citovat příspěvek

Autor: s

18:21:02 15.03.2010

vim o jednom pripadu kradeze iPhonu a po nahlaseni na policii byl do 14ti dun zpatky. Dost dobre te nechapu. Ja bych ten telefon nahlasil uz jen z principu, i kdyby se mi nikdy nemel vratit.

Citovat příspěvek

Autor: Martin Mrazek

8:53:06 09.03.2010

Me policie iPhone vcera vratila. Ukradli mi ho pred 2 mesici. Mel jsem aktivni Find my iPhone na Mobile me, ale nepomohlo to. Zlodeji to zjevne umi zablokovat: z toho iPhonu zlodej normalne volal, ale me se na Mobile me objevovalo, ze muj iPhone je off-line.

Kazdopadne diky moc policii CR :)

Citovat příspěvek

Autor: BINY_1

10:11:58 24.01.2010

Ze zkušeností z okolí vím že když to nahlasiš na policii telefon dostaneš zpet ale mužeš si počkat tak 4měsice...Zablokují ho ...ale současneho majitele si s pomocí operatora najdou a předvolají si ho na policejní stanici... Bohužel jsem sám takhle koupil na aukru před rokem telefon pro dceru a za 3měsíce se zablokoval, nešel používat a už jsem měl telefonat od policie at dojdu s telefonem na nejbližší policejní stanici...samozřejmě mě ho zabavili...

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: