MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Servis pro iPhone?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Servis pro iPhone?

Autor: Adam Rymarczyk ♂

13:03:09 27.10.2017

Dnes jsem si nechal vyměnit displej na iPhone 6S v servisu iGuard www.iphone-iservis.cz/.
Technik přijel až zamnou domů a displej vyměnil během 20 minut za 3 300 Kč. Mohu jen doporučit.

Citovat příspěvek

Autor: Lukáš Ambrož ♂

21:21:24 07.12.2015

Dnes jsem si nechal vyměnit touchpanel v iTechnik.cz. A jsem nadstadartně spokojen. Milá slečna se mnou telefon přijala (tímto bych ji chtěl ještě jednou poděkovat za velice vstřícný přístup). Telefon jsem dostal zpět za zhruba 15 minut opravený. Takže za mne palec nahoru.

Citovat příspěvek

Autor: marquettad ♀

19:40:07 01.12.2015

Rozhodně nedoporučuji www.iphone-prodej.cz - Tomáš Lakatoš Praha 7. Zboží jsem tam měla na opravu přes měsíc! a nic s tím neudělali, jen stále slibovali, že ještě pár dní a technik je vytížený a že určitě po neděli a tak dále. Samozřejmě moje chyba, že jsem to nechala dojít tak daleko, nicméně jak už jsem zjistila, nejsem jediná, kdo má stejnou zkušenost. Za celou dobu se na to nepodívali, pak už jsem měla i strach, že se s noťasem už neshledám. Navíc jsou arogantní.

Citovat příspěvek

Autor: Vares ♂

22:16:57 21.07.2015

To by me zajimalo, kterej chytrak psal takovouhle recenzi?
S nejvetsi pravdepodobnosti zklamana konkurence
Vetsi tragedii sem necet

Citovat příspěvek

Autor: Kovac ♀

15:03:07 27.03.2015

Ja nechal na Iphonu 4S menit baterii v ServisIphonuPraha.cz. Udelali mi to na pockani a s originalni baterkou.Vse O.K.
KL

Jaroslav Březina napsal/a

POZOR!!!! itechnik.cz - důrazně NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!

Pred několika týdny jsem byl v itechnik.cz, opravoval jsem tam rozbitý displej na ipad 4 a displej na iphone 5.
Obojí opravili celkem rychle -cca 2 hodiny ale
Displej na iPadu se nyní odchlipuje, home button nefunguje.

Ale hlavně, zjitil jsem, zě mi někdo prohlížel osobní fotoa videa!!!!!!

Tomuto obchodu se vyhněte obloukem.
JB

Citovat příspěvek

Autor: Jaroslav Březina ♂

15:56:11 03.11.2014

POZOR!!!! itechnik.cz - důrazně NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!

Pred několika týdny jsem byl v itechnik.cz, opravoval jsem tam rozbitý displej na ipad 4 a displej na iphone 5.
Obojí opravili celkem rychle -cca 2 hodiny ale
Displej na iPadu se nyní odchlipuje, home button nefunguje.

Ale hlavně, zjitil jsem, zě mi někdo prohlížel osobní fotoa videa!!!!!!

Tomuto obchodu se vyhněte obloukem.
JB

Citovat příspěvek

Autor: Nikolas Truc ♂

7:09:55 23.09.2014

dobry den chtel jsem se zeptat . Že v telefonu iphobe 4 nemam baterii ale kdyz to chi dat nabijet tak se mi rosviti jenom jablicko a blika ale neni tam baterie jak je to mozne

Citovat příspěvek

Autor: terezka.vajičko ♀

12:18:51 27.06.2014

Já osobně byla v anapple.cz v Praze a byla jsem maximálně spokojená. Obsluha milá a vše proběhlo v pohodě. Teď tam byla i kamarádka a taky vše dobře dopadlo, hlavně za normální ceny. Takže opravdu doporučuji!

Citovat příspěvek

Autor: Lenka Randa ♀

6:39:06 23.05.2014

www.iphoneservis.cz MACWELL - PRAHA - NEDOPORUČUJI !!!!!!!!
Bohužel za sebe musím říci - že mi 7.května opravovali nefunkční tlačítko ON/OFF na iPhone 5 a od té doby mi nefungují vibrace - ani pri zvonění - ani v tichém režimu, takže jsem hodně ZKLAMANÁ a i tím,že se to bude asi muset opravovat znovu a znovu otevírat iPhone Ćlověk proste hned na míste není schopen vymyslet - co vše ma hned po oravě zkontrolovat
Obsluha velmi milá - ale bohužel - to že se iPhone bude muset znovu otevírat a opravovat je velmi neprijemné a prostě jsem čekala - že oprava bude v pořádku a to bohužel není :((( a to jsem na servis v CZ spolehala

Citovat příspěvek

Autor: Filip Huska ♂

17:30:43 01.04.2014

No, ja dal svuj iPhone do ajfon.cz ... no, a to je duvod, proc jsem skoncil zde na teto diskusi a hledam novy servis.
Do ajfon.cz jsem dal telefon, ze baterie uz nebyla v dobre kondici. Kdyz jsem se pro nej vratil, byl praskly kryt vzadu - pry jsem to tak prinesl, ucet mi nevydaji, pry ma ji zavrenou pokladnu, a problem je mozna vyresen. Telefon vydrzi stejne, dosahne 25 az 20% a vypne se. Na emailovou stiznost prisla "vy*zte si pr*el" odpoved.
Musim ale rici, ze reaguji promptne ... nic netrvalo dlouho ...

Citovat příspěvek

Autor: Veronika Koščová

13:57:34 25.02.2012

Já mám perfektní zkušenosti ze servisem ve Frýdku-Místku, www.servis-iphone.eu,opravdu skvělá komunikace a okamžitá oprava mého miláčka iphone 4,do hodinky jsem opět telefonovala a těšila se z mého jablíčka (tu)

Rozhodně doporučuji (tu)

Citovat příspěvek

Autor: Michal Dvořák

0:12:21 02.08.2011

Macwell nedoporučuji v žádném případě. !!!

Vůbec nevadí, že mi nezachránili "utopený" iPhone, moc jsem s tím nepočítal.
Komunikace mizerná a diagnostika proběhla až po 2 urgencích, tedy asi 2 týdnech.
Telefon celou dobu ležel, mokrý.
Pak ještě 10 dní čekání bez jakékoliv reakce ze strany Macwell.

Finále: platba 420Kč za diagnostiku a pokrčení rameny od personálu.

Citovat příspěvek

Autor: Martin Pasta

23:08:58 25.09.2010

Já osobně jsem s iPhone-prodej spokojený na opravu jsem čekal cca 90 minut minut a vše ok. Naopak u iphone3g-servis.cz mi telefon byl vracen po 4 dnech , že je vada na základové desce . Nemůžu nic než doporučit . Jak víme každému se někdy něco nepovede . Jen mi přijde zvláštní , že dvě negativní recenze jsou psány podobným stylem . Že by se www.iphone3g-servis.cz sám vychvaloval a shazoval konkurenci ? No Fuj .

Citovat příspěvek

Autor: Paxxx

17:16:26 18.08.2010

PS.: Nově mám také v horním rohu prasklé sklo (ca 1,5 cm).
Nejsem si vůbec vědom, že by mi kdy spadl. Mám podezření, že to prasklo, když jsem tel. tahal za roh z obalu. Je to možné? Je tak křehký, nebo Že by třeba ten roh nebyl plně podlepený?
Nevíte někdo?

Dík

Citovat příspěvek

Autor: Paxxx

17:09:40 18.08.2010

Tak to mi pripomina muj iPhone 3G; Jen jablko, nebo cerny display a zadna reakce. Total zamrz. Ale me do zadny vody, ani jinam, nespadl!! Dela to od zacatku, obcas.
Pokud se necha zcela vybit, tak se nabitim restartuje a zas chvili jde., Takze zamrzly do servisu a ze servisu zpet s nalezem: "zavada se neprojevila, reklamace neopodstatněna" a pod.

Jsem na to lempl, ale za chvili mi konci zaruka, tak bych to asi mel resit... Poradite nejaky ZARUCNI servis? (Zatim jsem resil pres prodejce T-Mobil. Děsnéé)

Citovat příspěvek

VYTOPENÝ IPHONE

Autor: Kamil Sabbagh

14:56:08 31.07.2010

Zdravím Iphoňáci, mám dotaz, potřebuji dát dokupy svůj Iphone, spadl mi do kýble s vodou, měl jsem ho na servise u nás v Ostravě, udělali diagnostiku, vyčistili, nic nezjistili za extra škody, prý jen na základní desce může být nějaká chyba a to oni nezjistí. Prý výměna desky celé by vyšla minimálně na 10.000 Kč. Budu to muset dovézt jinam nebo poslat do Prahy, ale moc nadějí mu nedávám. Teď když ho zapnu, tak svítí jen Apple jablko na ploše a nic se nespustí. V obchodě zkoušeli nahrát 6 různých softwarů, ale ani jeden nešel. Házelo to chybu 9.

Díky moc za radu a zkušenosti, prosím, posílejte na email: thap@seznam.cz

Citovat příspěvek

Autor: sidi1

13:13:31 15.05.2010

Macwell jsem uz pouzil vickrat a pokazde v pohode. Akorat sidli hrozne z ruky...

Citovat příspěvek

Autor: Jana Bednarova

18:26:11 06.05.2010

Nahodou jsem narazila na toto forum,
muzu doporucit iphonedoktor.cz, moje 3g nevydrzelo vykoupani v mori a skvele si s tim poradili.

Citovat příspěvek

Autor: Petra Jouzová

1:07:39 16.11.2009

Děkuji všem za doporučení.
Můj iphone mi dětí shodily do vany. Po doporučení jsem telefon svěřila firmě Macwell a ty mi jej zachránily. Stálo to celkem málo (po tom co mi říkali jinde).

Z mé strany max. spokojenost!

Citovat příspěvek

Autor: Jarka M.

18:08:49 11.11.2009

Dobrý den,
mohu doporučit www.iphone3g-servis.cz z vlastních zkušeností. Naopak si dávejte pozor na www.iphone-prodej.cz - Tomáš Lakatoš - přinesla jsem k němu vytopený iphone, měl ho u sebe týden a nejspíš se na něj ani nepodíval - pak mi řek že nejde opravit, že je celej zkorodovanej a hlavně nefunguje displej. Navíc podle dalšího jednání je nespolehlivý. Po měsíci jsme se odvážila zajít do jineho servisu (www.iphone3g-servis.cz), kde ho otevřeli, zavřeli, dali do nabíječky a normálně funguje :-) (i přes ten "zničený" displej)...nechala jsem ho tam ještě na diagnostiku a čištění ultrazvukem (což mi Lakatoš ani nenabídl)... :)

Citovat příspěvek

Autor: Martin Schee

15:12:27 26.10.2009

Dr. Hot Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
>
> tak mi po padu prsklo sklo u iphone 3G. Po trose
> hledani jsem nasel tyto servisy (v Praze):
>
> www.macwell.cz (stejne jako www.iphoneservis.cz)
> www.iphone3g-servis.cz
> www.maczone.cz
> www.iphone-prodej.cz
>
> Koho byste mi doporucili? Mate nekdo s nekterou z
> vyse uvedenych firem zkusenosti?
>

Muzu jeste doporucit i www.iphone3g-servis.cz, rychle, kvalitne a celkem levne. Maczone je drahy, no a Lakatos....story samo pro sebe....

Citovat příspěvek

Autor: Dr. Hot

1:33:58 14.09.2009

Ahoj,
diky Vam obema za doporuceni a nyni jiz muzu pridat vlastni:

Po navsteve www obou doporucenych firem jsem zjistil, ze Macwell ma tu samou opravu o skoro 1.000,- Kc levnejsi nez Maczone.
Volba tedy padla na Macwell. A dobre jsem udelal! Druhy den bylo vse hotovo, panove mi tam ochotne radili i s dalsima otazkama.

DIKY MOC ZA DOPORUCENI!!! (tu) (tu) (tu)

Citovat příspěvek

Autor: FilipH

15:47:23 09.09.2009

Tak ja za sebe doporucuji Macwell.

Mame ve firme asi 30 iPhonu a obcas nejaky upadne, spadne do vody atd., takze jsem v servisu celkem casto.

Vzdy je to hotovo do druheho dne, drobnosti resi ihned.

S ostatnimi z jmenovanych zkusenost nemam, snad jen s iphone-prodej.cz - je to obchod v Holesovicich, ale patri takovemu - a ted abych to nerekl spatne - silnejsimu z mensinove rasy a jedna jak eSTeBak, takze jsem tam odtad utekl s neporizenou, protoze mi proste nesedel..

Citovat příspěvek

Autor: juramac

19:09:17 08.09.2009

osobne mam skvele zkusenosti s maczone.

Citovat příspěvek

Servis pro iPhone?

Autor: Dr. Hot

17:09:29 08.09.2009

Ahoj,

tak mi po padu prsklo sklo u iphone 3G. Po trose hledani jsem nasel tyto servisy (v Praze):

www.macwell.cz (stejne jako www.iphoneservis.cz)
www.iphone3g-servis.cz
www.maczone.cz
www.iphone-prodej.cz

Koho byste mi doporucili? Mate nekdo s nekterou z vyse uvedenych firem zkusenosti?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: