MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

e-mail na Seznamu

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: e-mail na Seznamu

Autor: alis

10:18:01 02.03.2012

V nastaveni emailoveho uctu je nastaveni zpusobu mazani. Staci jej upravit

Citovat příspěvek

Autor: Soninka

8:05:33 02.03.2012

ahoj, asi mam hloupy dotaz. Nastavila jsem si email v iphonu a muzu si cist emaily a snad je i odesilat. jen mi nejdou mazat ty emaily. vzdy mi vyskoci chyba ze to nejde smazat a email mi znovu prijde. prosim poradte. Dekuji moc

Citovat příspěvek

Autor: pavel.valae

13:25:38 25.03.2010

díky!! taky pomohlo

Citovat příspěvek

Autor: _oli

0:17:23 26.04.2008

Hrubé! SSL jsem nastavil na OFF a už to valí :)! Ty hvězdičky tam byli pro to, abych buď nezveřejňoval svoje údaje, resp. jsem s tím nepotřeboval poradit.

Moc dík!!

Citovat příspěvek

Autor: Womack

14:59:12 25.04.2008

Vidím jeden rozdíl - v Outgoing Settings by měl být Use SSL nastaven na OFF. Pro jistotu zkontroluj zda v Authentication je nastavena volba na "Password" (nevím co znamenají ty hvězdičky). Pokud by to dál nefachalo, tak provést kontrolu (nejlépe smazat a znovu zadat) Username a Password v Outgoing Mail Server (SMTP).

To že iPhone zobrazuje všechny právě stažené maily jako nepřečtené je dáno protokolem POP a zrovna tak nemůže tento protokol zobrazovat složky založené přímo v mailovém portálu. Tyto služby poskytuje protokol IMAP.

Citovat příspěvek

14:05:03 25.04.2008

Taky si myslim, ale tento ucet nemuzu zrusit. Gmail jede bez problemu.

Moje nastaveni:

Name ***
Address ***
Description ***

Incoming mail server:
host name - pop3.seznam.cz
user name ***
password ***

Outloging mail server
host name smtp.seznam.cz:25
username ****
password ***

Advanced:
Incoming settings
Use SSL - on
Autentication ***
delete from server ***
server port 995

Outloging settings:
Use SSL - on
autentication ***
server port 25

...odeslání viditelně nejde a príjem..., i kdyz mam mail na serveru precteny, iPhone ho zobrazuje, jako neprecteny.

Citovat příspěvek

Autor: Womack

9:54:55 25.04.2008

iPhone 16GB, fw 1.1.4, odesílání ze Seznamu bez problémů, nastavení všech emailových účtů se mi do iPhone dostalo synchronizací přes iTunes, přesně tak jak bylo nastavené v Mail na MacBookPro:

Outgoing Mail Server (SMTP)
Host Name: smtp.seznam.cz:25
User Name: (své user name)
Password: (své heslo k user name)
Outgoing Settings
Use SSL: OFF
Authentication: Password
Server Port: 25

Jinak souhlas s Pavel 123 ... Seznam není dvakrát spolehlivý portál pro email :S

Citovat příspěvek

Autor: iRadka

9:25:18 25.04.2008

mne funguje (z ipod touch)
pri nastavovani mi to nakonec napsalo neco, ze nejde SSH (nepamatuju si presne jak to bylo), tak jsem to preskocila, jakoze to muze nastavit i bez toho.

Citovat příspěvek

8:16:54 25.04.2008

Jestli někomu funguje odesílání pošty z iPhone na Seznamu, tak se se mnou prosím podělte o nastavení. Děkuji moc!

_oli

Citovat příspěvek

Autor: pavel 123

15:08:47 24.04.2008

s portalem Seznam.cz a jeho sluzbou e-mailova schranka jsem v prubehu nekolika let resil na stolnich pocitacich /s ruznymi operacnimi systemy Windows, MacOS/ nekolik /v souhrnu na vsech kompech mnoho/ problemu... slo o totalni vypadky, zmeny nastaveni bez informovani uzivatele /prip. i s dodatecnou informaci/, zpomaleni /mrznuti/ pristupu, zmeny zobrazovani, ztraty zprav... problemy uz neresim neb portal Seznam.cz a jeho sluzby nevyuzivam... radim to same - odejit a nevracet se, zivot je kratky, at si tyto problemy resi jini...

Citovat příspěvek

e-mail na Seznamu

12:36:09 24.04.2008

Máte někdo zkušenosti s nastavením e-mailu v iPhone na Seznamu? Nevím, jestli jsem něco nezadal špatně, ale každopádně se mi ukazuje jen doručená pošta. Odeslaná + další moje složky tam nejsou. Nevíte čím to je?
Díky za rady!

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: