MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

iTunes Match

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: iTunes Match

Autor: theSlash

13:35:40 19.01.2012

No tak mám 2 problémy na stolnim PC se mi sekne na druhém kroku to chapu jsou přetížené servery , ale na notasu se ani ten druhy krok nepustí. Jednu sekundu pracuje na 1.kroku a pak nic.. Kdyby se taky zasekl na tom druhem je vše ok a vím kde je problém takhle nevím nic. JE možný že je tam stejnej problem tak snad se to za par dni rozeběhne.

Citovat příspěvek

Autor: Ruda z Varů

9:52:08 18.01.2012

Potvrzuji problémy viz. Becher:

https://discussions.apple.com/message/17326411#17326411

Citovat příspěvek

22:49:53 17.01.2012

Dik ta informace o 17 nových zemích mě minula.

Citovat příspěvek

Autor: Becher

21:37:13 17.01.2012

Služby iTunes Match byla dnes spuštěna v dalších 17 zemích, takže servery nestíhají nové klienty... U bodu 2 to dlouho trvá... Vydrž pár dnů...

Citovat příspěvek

iTunes Match

13:50:07 17.01.2012

Zdravím,
Před měsícem jsem začal používat iTunes Match. Vše bylo v pořádku na telefonu i ipadu se knihovna co mám na stolním PC zobrazila a šla stáhnout. Po koupi Macbooku jsem chtěl zapnout Match i tam, ale narazil jsem. V iTunes na Mac jsem se zalogoval autorizoval PC aby měl přístup k icloudum a hudba nikde. V menu zobrazení je nastaveno aby se muzika, která není na tom PC zobrazovala tak nevím kde je problém.
Navíc jsem chtěl otestovat jestli je to spojeno a jestli budu schopný z notasu nahrát hudbu do icloudu a tam se Match chová taky divně po stisknutí start pracuje asi 2 sekundy na prvním kroku a pak nic. U nových písniček je cloud status čekání a nic se neděje.

Předem dík za rady

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: