MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

AirPlay repráky

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: AirPlay repráky

Autor: Tadun

4:41:59 12.01.2012

Nejjednosušší bude asi použít iTunes Match. Pak jakékoliv zařízení schopné sdílet iTunes knihovnu skrze iTunes Match na iCloud bude schopno tuto knihovnu sdílet nezávisle na tom, co je a není ještě zapnuté - vyjma nezbytného pro šíření signálu AirPlay.

Citovat příspěvek

Autor: Milhaus65

22:15:33 11.01.2012

Trochu opráším toto téma.

Mám TC, iMac kde je knihovna iTunes a iP 4. Pokud koupím výše uvedené APE a propojím do domácího kina, popřípadě ještě do ložnice další APE s nějakým repro, bude fungovat jak pls ?

- Musí být vždy zapnut iMac s knihovnou iTunes ?
- stačí posílat hudbu z IP4 na mnou vybrané APE s tím, že nebudu mít k dispozici celou knihovnu iTunes když bude iMac OFF ?
- dá se přesunout knihovna iTunes do TC abych měl k dispozici celou knihovnu a MAc byl OFF ?

Citovat příspěvek

19:25:26 12.09.2011

iPetulak: Mám to přesnětak stejnětak :-)

Citovat příspěvek

Autor: iPetulak

7:40:50 11.09.2011

Nejde o routování. Na to dále používejte TC. APE lze použít jen jako interface pro AirPlay. K ní potom připojíte jakékoli aktivní repro dle vlastního výběru a cenové dostupnosti. APE lze propojit i opticky do receiveru. I já bych Vám, stejně jako Tadun, doporučil toto řešení. Sám používám právě kombinaci TC + 3 APE (pro ozvučení různých místností v bytě) a funguje to na 100%. Další výhodou je potom, že v místnostech, kde mám horší WiFi signál z TC, mohu použít APE jako opakovač.

Citovat příspěvek

Autor: Minatory221133

21:42:33 10.09.2011

Díky - problém je v tom, že na routování už mám Time Capsule. Proto jsem právě chtěl repráky přímo s možností airplay.

Citovat příspěvek

11:21:58 09.09.2011

V této cenové kategorii bych asi spíš zvážil Airport Express Base Station a do něj pak připojil jakékoliv repro. Funkčnost bude stejná, ale kvalita poslechu nebude omezena tím, že to musí být AirPlay a do 4tis korun ...

Citovat příspěvek

AirPlay repráky

Autor: Minatory221133

8:37:39 09.09.2011

Zdravím, mám takový plán si koupit nějaké airplay repráčky - stále nějaké hledám, ale nemůžu nikde najít seznam. Cena tak do 4000 Kč.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: