MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

World of Warcraft na Macbook

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: World of Warcraft na Macbook

Autor: Pepa3333 ♂

11:54:51 18.01.2014

Dobrý den,
potřeboval bych poradit,již dlouho nechci nic jiného než si zahrát wow na mém macu,mám Macbook air 13" a mám tady v něm paraells windows 7...jelikož bych chtěl hrát na neoficiálním serveru tak tam mám hozené wow napachtované už z dřívějška ale je to jeden problém,pokaždé když ho chci spustit tak mi to napíše něco jako wrong display device,exiting program..nejedou mi tam žádný hry a já tomu zas nerozumím natolik abych to sám vyřešil,kdytak prosím poraďte jestli si mám něco stáhnout či tak..protože fakt už nevím. Děkuji Pepa

Citovat příspěvek

Autor: Vašek

17:13:58 24.12.2011

Ahoj,
nainstaloval jsem si WOW na MacBook a občas se mi stane, že když chci hru vypnout tak se mi sekne a vůbec se mi nevypne , takže musím vypnout počítač na tvrdo. Je to normální?

Citovat příspěvek

Autor: Honza M

16:12:32 23.12.2011

na jakym serveru hrajes? ja mam maca a nevim kde mam wowko hrat pls o radu
:)

Citovat příspěvek

Autor: Boring

15:01:37 28.06.2011

ahoj mám dotaz co mam dělat když mam staženy wow v enUS a nejdou mi k tomu patche a piš mi to :

Blizzard Updater nemohl přečíst soubor "/ Applications / World of Warcraft / Data / enUS / backup-enUS.MPQ". Tato chyba může být způsobena problémy s médii nebo přivést / - například poškrábaný nebo znečištěný CD-ROM/DVD-ROM, pevný disk poškození, nebo síťové problémy při stahování aktualizací. (Dat četl "Data / enUS / Credits_LK.html" a kód chyby je 8.) Pokud problém přetrvává, můžete být schopni vyřešit ji odinstalovat a potom znovu ve hře. Pokud nejste schopni opravit tento problém, obraťte se prosím na Blizzard Technical Support. (Converter:: Load)
:( :S

Citovat příspěvek

Autor: Kaktus45

14:00:03 11.01.2010

Nevím teda, asi jsem moc náročnej ale na bílým MacBookovi se dá hrát WOW tak možná po Outland jakože na vyexpení, 5man dung, do 58lvl ale fps max 25 ale průměr 13 fps, což je na tom bílým MacBoovi masakrální hnus s nízkými detaily a s plně roztočeným ventilátorem. Outland je nehratelnej. Aktuální datadisk je pro mě takto skutečně nemyslitelnej i když to bílý MacBook rozjede. Teď mám MacBook Pro 4g ram s těma dvěma grafikama. Na něm to jede na full detaily v pohodě a plnohodnotně ale na tu lepší grafárnu, na tu integrovanou to jede hůř a spíš to chce snížit detaily. Ovšem kdo myslí hraní vážně i tato varianta je spíše na nějakej daily Q nebo si zajít do AH atd. MacBook Pro děsně topí a prostě "pohodlnější" je to na stolním stroji. Nehledě na to, že po intenzivním hraní na tom bílým MacBookvi šla po 3měsících baterie absolutně do háje, klávesnice se celá nějak rozvrzala atd. a to jsem jel na externí monitor, externí klávesnici i myš. Prostě kdo chce hrát intenzivěji nedoporučuji. Noťas je prostě jako doplněk stolního a platí to i zde.

Citovat příspěvek

Autor: kanabis

13:23:48 08.01.2010

ok. Doufam ze se zivotnost nezkrazi nejak extremne.

Citovat příspěvek

Autor: Algi

12:29:21 08.01.2010

Kanabis: S tím toho moc neuděláš. Tentýž problém jsem měl na svém MacBook Pro, když jsem hrával na freečku. K tomu se ještě přidávaly různé freezy (záseky programu), které občas vedly i k tvrdému restartu počítače. Jediné co mě opravdu pomohlo byl přechod na nejnovější verzi WoWka. Nevím jak na freečkách, ale na oficiálním serveru se mi počítač nepřehřívá a větráky jsou o mnoho tišší...

Citovat příspěvek

Autor: Kanabis

10:28:08 08.01.2010

na obrazku mate graf teplot. Na pc jsem jeden cas hral s grafikou na 125st(stale zije) tak se mi tohle zda v pohode :D

obr: [url] http://image.majkee.com/index.php?page=view&id=b41f01004&name=Screen shot 2010-01-08 at 10.10.29 AM.png[/url]

Citovat příspěvek

Autor: czeXit

6:54:48 08.01.2010

Stahnout graficke detaily, nebo povypinat nektere efekty. Nic jineho
s tim moc neudelas pokud nechces macbook upect.

r.

http://www.HostMania.cz - Ventrilo a TeamSpeak za super ceny!

Citovat příspěvek

Autor: Kanabis

22:03:37 07.01.2010

Mam MBP 13 a pri hrani(free) se vetraky neustale toci na 6k a hluk je strasny. Da se s tim neco udelat? dik

Citovat příspěvek

18:34:01 13.12.2009

Addony jsou společné jak pro Mac tak pro Win. U Macu máš možnost přímo ze hry ovládat iTunes, což se hodí docela v raidech :-)) Zatím jsem se nesetkal s addonem, co by mi dělal problémy na Macu a jiným na Win ne. To spíš bývá problém se starším Ventrilem, které nelze sehnat, apod.

Citovat příspěvek

Autor: Luke22

21:43:38 11.12.2009

Děkuji za radu. Sry server Dentarg Fury Warrior aliance a hordu stejně nemám rád:-) sranda. Děkuji za radu a ještě ne že to nejsem schopen zjistit co addony?

Citovat příspěvek

21:08:06 10.12.2009

Luke22:

To ti bude rozhodně stačit. Já mám krapet slabší konfiguraci, ale na druhou stranu mám 4 giga ramky. Ale není to kvůli tomu, že by to na WoW nestačilo. Je to kvůli tomu, že se mi po delším hraní odswapovaly iTunes, kde je hodně muziky :-D Plynule to rozhodně pojede, nemusíš mít obavu.

Stačí ti pouze koupené instalačky. Jsou jak pro Windows, tak pro Mac. Instalace jede v pohodě, není se čeho obávat. A ještě jedna rada: pokud začínáš, doporučuji server DrakThul. Řekl bych, že skoro všichni tam mluví česky/slovensky. A raději hraj za hordu, protože za alianci tam zrovna moc lidí nehraje ;-))

Citovat příspěvek

Autor: Luke22

20:49:46 10.12.2009

Hoj,
jen pro jistotu. Mám tohoto macbooka MacBook Pro 2,26 GHz 13,3" 2GHz paměti. Jen se chci zeptat jestli to tak stačí nebo je potřeba zvětšit pamět na 4 GHz a přikoupit rychlejší disk než má v základu. Chci aby jela hra celou dobu plynule na rozumné rozlišení. Druhej dotaz co když mám již koupené všechny instalačky wow až po Wrath of Lich King. Musím si sehnat a koupit instalačky pro macbook?

Citovat příspěvek

17:01:13 10.12.2009

Z01: Rozhodně můžu potvrdit. Dva roky na freečku a neustálé freezy a přehřívání mě přesvědčily jít na oficiální server a rozhodně nelituju. Počítač se nepřehřívá, hra se nezasekává a vše běží krásně plynule. Dalaran je opravdu občas problém, ale to je prostě dáno neuvěřitelným množstvím hráčů na jednom místě. Mám MacBook Pro (2007) a stačí mi naprosto v pohodě. Windows bych si kvůli WoW rozhodně neinstaloval, nemá to smysl...

Citovat příspěvek

Autor: Z01

10:23:29 07.12.2009

Rozhodne Mac platforma a rozhodne ofic server. Hral jsem Wow drive asi 2 roky na iMacu Core Duo 1.83 GHz a ted jsem se k nemu opet vratil.
Stabilita programu paradni jestli me pamet neklame tak ani jeden pad clienta. Rychlost na zminenem stroji dostatecna i na 25 man raidy. Jen v Dalaranu casto dojde k zasekavani a snizeni fps pod unosnou mez.

Citovat příspěvek

Autor: Martin Kuna

11:09:40 14.10.2009

Crosfire? nebo bootcamp s widlema? Nebo mac platforma?
tahle hra se mi cim dal vic libi =)

Citovat příspěvek

Autor: tv

16:17:56 09.07.2009

Spitfire, wow addony jsou nezávislé na platformě, na macu ti samozřejmě pojede i questhelper, ale i další z webu addony.cz

Citovat příspěvek

Autor: Spitfire

14:25:58 26.11.2008

donry den, kdyz teda jde na mac wow tak mam dotaz jestli tam jde treba program QHELPER? neumim si bez nej wow predstavit. :S

Citovat příspěvek

Autor: koko.

19:39:04 22.04.2008

OT:
65 ;)

Citovat příspěvek

Autor: RevolT

12:03:43 20.04.2008

koko. Napsal:
-------------------------------------------------------
> placena nebo neplacena verze?

neplatena ale teraz mi ide uz jeden server tak dufam ze mi pojde aj ten druhy kde mam level 45 :P prosim kto hra na hacking source nech mi napise

(tu)

Citovat příspěvek

23:43:20 09.04.2008

placena nebo neplacena verze?

Citovat příspěvek

Autor: RevolT

14:47:11 07.04.2008

cauko som tu novy: mam World of Warcraft a mam patch 2.4.0... ziadny server mi nejde ale jedem znamy mi poradil ze mam dat v zlozke WoW repair a potom mi bezproblemov malo ist.. ale ja tam nemam REPAIR ... dik ;) (tu)

Citovat příspěvek

Autor: JohnyT

20:35:45 03.04.2008

Sorry nenapadlo me ze ten downloader bude exe. Nekde sem nasel pro Maca.

treba pomuze tohle
http://thepiratebay.org/tor/3776452/
[Mac]_WoW_Classic_and_TBC_Client_Downloader

On 3.4.2008, at 20:13, ert wrote:

>
>
> exe? to mám shánět crosa či mi to zpomalí darwin?
>
> Příspěvek zaslán emailem
> --
> Autor: ert
> Forum: Hry
> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?118,2518294,2533635#msg-2533635

Toms
jablicka.com

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: ert

20:13:39 03.04.2008

exe? to mám shánět crosa či mi to zpomalí darwin?

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

19:56:51 03.04.2008

A nebo to bude lepsi asi tady: http://www.wowaostatni.estranky.cz/clanky/nezarazene/wow-download

On 3.4.2008, at 19:54, JohnyT wrote:

>
>
> zkus tohle: http://www.answers.com/topic/blizzard-downloader?cat=technology
>
>
> On 3.4.2008, at 19:46, ert wrote:
>
>>
>>
>> hele,tak mi rovnou dohledej i jak stáhnot klienta i s jeho
>> případnejma úpravama
>>
>> Příspěvek zaslán emailem
>> --
>> Autor: ert
>> Forum: Hry
>> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?
>> 118,2518294,2533611#msg-2533611
>
> Toms
> jablicka.com
>
>
>
>
> --
> Autor: JohnyT
> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?118,2518294,2533614#msg-2533614

Toms
jablicka.com

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

19:53:59 03.04.2008

zkus tohle: http://www.answers.com/topic/blizzard-downloader?cat=technology

On 3.4.2008, at 19:46, ert wrote:

>
>
> hele,tak mi rovnou dohledej i jak stáhnot klienta i s jeho
> případnejma úpravama
>
> --
> Autor: ert
> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?118,2518294,2533611#msg-2533611

Toms
jablicka.com

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: ert

19:46:08 03.04.2008

hele,tak mi rovnou dohledej i jak stáhnot klienta i s jeho případnejma úpravama

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

19:44:25 03.04.2008

ja mam dobry neofiko server, ted ale nevim jak se jmenuje. :D kdyz bys
chtel tak dohledam. :)

On 3.4.2008, at 19:29, koko. wrote:

>
>
> ofiko a neofiko servry jsou nebe a dudy, po zkusenosti se stabilitou
> placene verze bych se na neofiku nikdy nevratil
> --
> Autor: koko.
> Odkaz: http://forum.mujmac.cz/read.php?118,2518294,2533593#msg-2533593

Toms
jablicka.com

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

19:29:51 03.04.2008

ofiko a neofiko servry jsou nebe a dudy, po zkusenosti se stabilitou placene verze bych se na neofiku nikdy nevratil

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: