MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

World Of Warcraft

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Patche pro Mac verzi WoW

Autor: Vašek

17:10:33 24.12.2011

Ahoj,
potřebuju poradit nainstaloval jsem si WOW na svůj MacBook a když chci hru vypnout tak se mi občas sekne a nejden vypnout, takže musím vypnout celý počítač. Je to normální?

Citovat příspěvek

Re: World Of Warcraft

Autor: ae.milkov

23:53:36 21.03.2011

moc dekuju zitra bych se pokusil vas kontaktovat skp,
dekuju,
pm

Citovat příspěvek

Autor: WindCZ

18:44:23 21.03.2011

Ano máte to celé špatně,jakmile vám tam vyskočí obrazovka od blizzaru s updatem tak to musíte zavřít...patche se musí stahovat manuálně většina jich jde stáhnout z té samé stránky co ten download klient :-) pokud by jste měl nějaký dotaz skype - windcze2 :-)

Citovat příspěvek

12:08:05 21.03.2011

dekuju moc, kazdopadne nerozchodil jsem to, mam vse stazeno, wow, wow bc i wow lich king, pak se stahovaly nejaky asi patche, ale nakonec jsem se dostal na 14gb a verzi 4.0.0.0 us,
tak myslim ze to mam spatne cely, instalace ma cca 14gb, musim to zrejme smazat a znova nebo je prosim nejaka jina vyrianta?
pm

Citovat příspěvek

15:35:17 20.03.2011

Ano nejdriv stahnes normal WOW, pak Burning Crusade a nakonec ten Wrath of the Lich king
pak az to vsechno nainstalujes tak budes mit Patch 3.0.1 , a většina dnešních servrů jede na 3.3.5a
takže budeš muset ještě asi 20 patchů manuálně dostahovat, což jsu asi 2GB navíc, já je zrovna taky tedkon stahuju on znova ale je to hrozná otrava..no a až budeš mít 3.3.5a tak doporučuju

http://anathema.project-nemesis.cz/

:)

Citovat příspěvek

14:14:17 20.03.2011

ahoj moc děkuju, uz to zkousim ...
prosim jen jeste male info jestli muzu:

1) musim postupne nainstalovat vsechny 3 verze kdyz chci hrat tu posledni?
2) prosim nemas nejaky doporuceny neofiko server, kde bych mohl hrat ten posledni aktualni dil?

mockrat dekuju za info, moc mi to pomohlo.
pm

Citovat příspěvek

13:58:43 20.03.2011

tady máš download clienta a dokonce i na patche,je to celkem dobrý

http://www.bigdownload.com/games/world-of-warcraft/pc/world-of-warcraft-full-mac-install-client/

a potom tam máš i většinu patchů,a ty co nenajdeš tam najdeš na googlu ;)

Citovat příspěvek

10:39:26 20.03.2011

zdravim,
prosim vas nemate nekdo tip kde ,,sehnat" wow nejaky aktualni pro mac? ja jsem dlouho nehral zadnou hru naposledy wow na vejsce, ale to uz je nejakou chvili zpet, rad bych zacal znovu, ale jak jsem koukal po netu, jsem z toho dezorientovany, je moc verzi, moc datadisku, nevim poradne kam se podivat, idealne bych kdyby bylo vse na jednom miste.
dekuju moc za info a preji hezky den
pm

Citovat příspěvek

Autor: milan_s

10:00:50 04.03.2011

Lupen175:
Nejdriv zkus odstranit adresar Interfaces, WTF a Cache z rootu hry a nasledne spustit Repair app.
Pak zkus hru pustit znovu.

Pokud bude delat blbosti i nadale, tak odinstalovat, stahnout z webu kompletniho klienta, nainstalovat "nacisto" a uvidis.

Pokud bude hlasit chyby i nadale tak to zkusit resit s officialnim supportem blizzardu (v pripade ze si platis subscription namisto hrani na free realmech, protoze v takovem pripade se na tebe blizz vy....)

M.

Citovat příspěvek

Autor: Lupen175

19:36:33 03.03.2011

Zdravím.Mám problém.Když pustím wow tak mi to vyhlásí chybu This application has encountered a critical eror . Co mám dělat?

Citovat příspěvek

Autor: EINZ

23:04:53 30.10.2010

Ahoj,
když si teďka stáhnu novou verzi klienta (4.0.0) tak mi to pise ze mam vlozit cd world of warcraft. Ale cd na wotlk nemuzu najit. NEvite cim to muze byt nebo nemate nekdo odkaz na starsi verzi toho klienta. Mam engb verzi. Predem diky za odpoved.

Citovat příspěvek

Autor: Algi

12:21:03 26.10.2010

Zkus udělat přesně to co ti to píše. Nainstaluj si Wrath. Současná verze je krom toho 4.0.1. Spouštěj to přes Launcher, samo se to updatne. A ještě jedna věc mě zaujala, proč US verzi a ne EU? Ale to jen tak ze zvědavosti :-)

Citovat příspěvek

Autor: helpeme

20:24:22 20.10.2010

prosím o pomoc právě sem nainstaloval us verzi patche 3.3.5a a když se chci přihlasit na acc tak mě to vyhodí a odkáže na http://us.battle.net/common/static/maintenance/maintenance.html?ref=https%253A%252F%252Fwww.worldofwarcraft.com%252Faccount%252Fdownload_wow.html&app=wam&cr=true ve wow to píše your account is authorized wrath of the lich king expansion,but the computer you are playing no does not contain wrath of the lich king data.To play on this machine with this account,you must instal wrath of the lich king.Additional data is availible at: www.worldofwarcraft.com/lichking/download/ pls poradte co mam delat

Citovat příspěvek

Autor: ert

22:31:43 10.10.2010

Hledej slovo minimalizace

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Ancias

22:18:48 10.10.2010

Zdravim chcem sa optytat ze ked mam spustene wow da sa nejako dostat do safari napriklad ci iba ked vipnem hru

Citovat příspěvek

Autor: Ancias

22:18:47 10.10.2010

Zdravim chcem sa optytat ze ked mam spustene wow da sa nejako dostat do safari napriklad ci iba ked vipnem hru

Citovat příspěvek

Autor: ert

12:14:03 10.10.2010

Reinstal hry

--
MAC mini Intel CoreDuo1,83 2GB RAM, 298GB HD, MAC OS 10.6.4 Irbis
gumová podsvícená klávesnice + tablet
iPhone3G bílý 14GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: aaaaaaa

10:06:54 10.10.2010

pls poradte jak odinstaluju patche?

Citovat příspěvek

Autor: lol

18:57:23 15.08.2010

pls poradte kdem ma stahnout patch 2.4.3 :S

Citovat příspěvek

Autor: lol

18:56:32 15.08.2010

plsp oradte kdem ma stahnout patch 2.4.3 :S

Citovat příspěvek

Autor: goldman

7:14:15 13.04.2010

lidi pls poradte co mam udelat kdyz chci dat patch 2.4.3 a me to pise tohle: This update requires "WoW.exe" version 2.4.2.8278. You have an older version, 2.4.3.7561.

Citovat příspěvek

13:03:43 19.03.2010

kde mam stahnou patch 2.3.0 az patch 2.4.3 :S

Citovat příspěvek

13:03:07 19.03.2010

kde mam stahnou patch 2.3.0 az patch 2.4.3

Citovat příspěvek

Autor: Wowokař tedy chci byt

15:33:56 21.02.2010

JAk se mam proste zacit hrat mne to neco zacne nacitat a pak mi to pise ze ma m dat restart

Citovat příspěvek

Autor: wolfenstein

16:42:39 06.05.2009

Tak nakonec jsem se překonal a našel konečně jednoduše stažitelné linky pro update mac verse PPC/Intel, tedy universal binary pro World of Warcrafts. Zde je link, stačí pohledat v seznamu, stáhnout (jednoduše a bez zbytečných keců) a rozbalit zip. Poté spustit patche tak jak jdou za sedbou podle verse Vaší co máte nainstalovanou až po versi kterou chcete. V mém případě z 2.3.0 na 2.4.3.
Nechápu, proč výrobce hry tyto linky neposkytuje normálně, jeho downloader nefunguje, dokonce jsem zkoušel registrovat hru tedy základní a ten rozšiřující balík Burning Crusade a po zadání SN mi píše invalid number. Tak a to byla poslední hra co jsem si ofiko koupil, když ani za svých 800,- korrun člověk dostane nefunkční bastl, nad kterým se lze jenom usmívat a překonat zlost a udělat tu práci za někoho jiného. Každému coo jeho jest....nedopadne to s Blizzardem podle mne moc dobře. Wolf

link:
http://www.macgamefiles.com/index.php?cat=3

Citovat příspěvek

Autor: czeXit

15:04:12 06.05.2009

... tak to bylo teda hodne nahromadene frustrace, nejmin za pul roku... ;)

Takze: hru mas koupenou, nejde update, tak napis na support Blizzardu, podporu si platis v cene hry a pokud Ti nekdo dokaze fundovane poradit, tak urcite autori hry.

r.

http://www.HostMania.cz - Neomezene mista na disku, prenos dat, uzivatelu a schranek! Mozno i bez vlastni domeny!
http://www.MEMonitoring.cz - Zdarma hlidejte svou povest, firmu, temata ktera vas zajimaji nebo treba konkurenci... zdarma.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: wolfenstein

14:38:10 06.05.2009

Mam velky problem, i kdyz jsem si koupil origo WoW a k tomu Burning Crusade, po instalaci se mi nechce updatovat nic. Mam vypnuty firewall, kdysi mi to šlo ale nyní nejde. Nechapu jak nekdo muze dat do obehu vec ktera funguje jen nekdy, proste stupid. A najit funkcni linky pro stazeni patche je neuveritelna pakarna. Ani na wowwiki kterou tady vyse zminoval kolega jsem zadny fysicky kontakt nenasel. Nechapu, poc to vse lide tak komplikuji, asi si resi sve komplexy menecennosti.....jako nasi politici. Vsichni jenom zvani ale do prace se chce jen nekomu. Diky W

Citovat příspěvek

Autor: czeXit

13:00:24 23.04.2009

nejnovejsi patche se ti stahnou automaticky jakmile se pripojis k serveru.
pokud chces manualni instalaci, zkusil bych treba wowwiki nebo google

r.

http://www.MEMonitoring.cz - Zdarma hlidejte svou povest, firmu, temata ktera vas zajimaji nebo treba konkurenci... zdarma.
http://www.HostMania.cz - Hosting ktery Vam vzdy vyjde vstric. Webhosting, servery, pro hrace, sluzby...

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Patche pro Mac verzi WoW

Autor: Nikolaj

12:24:02 23.04.2009

Zdarec, mám verzi 2.0.8 WOW BC pro MAC a nevim kde sehnat patche...tušíte někdo? :-)

Citovat příspěvek

Patche pro Mac verzi WoW

Autor: Nikolaj

12:22:51 23.04.2009

Zdarec, ví někdo kde jsou US patche na macovskou verzi World of Warcraft: Burning Crusade? :). Mám patch 2.0.8

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: