MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

synchronizace a internet s BlackBerry

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: synchronizace a internet s BlackBerry

Autor: Honza.Mac

13:39:33 25.01.2012

Tak ... :
za 1) Google znate ??? Missing sync znate ??? Je to sice placene,ale o to spolehlivejsi.
za 2) viz bod 1)
za 3) chtete BB pouzivat jako modem nebo chcete "sdilet" net ? Pokud chcete BB pouzivat jako modem (kabel, BT) viz bod 1) missing sync pokud chcete sdilet (tzv. tetering), bohuzel u Bold to jde jen pres BT ale jde to a opet zafunguje Google.

Jo za sileneho povazuji vas, protoze negoolite ...

P.S. Mala napoveda ... Pokud do Google zadate tethering Blackberry bold nestacite se divit ... ;) ;) ;)

Citovat příspěvek

synchronizace a internet s BlackBerry

Autor: d2r2

12:49:59 18.01.2012

Mám BB Bold900 a MacBook s os 10.6.8.

K synchronizaci jsem si stáhl BlackBerry Deskto Software for mac.

1, Před každou synchronizací musím BlackBerry Deskto Software for mac znova nainstalovat po odpojení se již znova telefon nepřipojí.

2. Přenos přes bluetooth - zařízení se navzájem vidí ale nespárují se.

3. V BB mám povolené internet přes APN. Při této konfiguraci mi na notebooku HP s XP lze provozovat internet, ale na MacBooku to prostě nejde. A lze bez problémů provádět opakovanou synchronizaci (zálohování) telefonku.

4. Slyšel jsem, že by měl existovat software pro synchronizaci přímo od applu resp. některého amerického operátora (snad at&t), a že je daleko spolehlivější, ale nějak se mi ho nepodařilo najít.

Jsem si jist, že někde v nastavení mám chybu, ale nejsem schopen najít kde. Nenapadá Vás něco, třeba i šíleného? Prosím poraďte. Děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: