MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Nova diskuze

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Poskozen pevni disk.

Autor: jerry00

6:36:30 17.08.2011

To je dobře, ale radil bych, disk urychleně vyměnit!! vypadá to že by tam mola být už nějaká závažnější závada. může se stát ,že to chvíli poběží a pak se to bude opakovat.

Citovat příspěvek

Autor: krtko80

18:50:54 16.08.2011

Vdaka fakt to funguje.
(tu)

Citovat příspěvek

Autor: jerry00

9:48:07 16.08.2011

Základem je nabootovat z cd/dvd, buď systémového, nebo bootovací médium nějaké aplikace pro údržbu,opravu,testování atd.(TechTool je asi nejlepší)-Nebo z live cd nějaké linuxové distribuce.No a pak zkontrolovat HD, popř naformátovat. Jestli se nebude ani přes tyto utilitky moci na disk dostat(nezobrazí se v nabídkách..) tak je definitivně ve psí. Stalo se mi to samé na iMacu. Naštěstí se mi ho dvakrát podařilo jakžtakž rozběhnout a zazálohovat si ho. Ale bylo to jentaktak.

Citovat příspěvek

Poskozen pevni disk.

9:12:34 16.08.2011

Dobri den mam poskodeni pevni disk.A nemozem ho ziadnim sposobom sformatovat.Skusal som to aj ces Disk Utility a i tak mi to nejde.Pokusil som sa aj nanovo nainstalovat softver ale to sa neda lebo mi to stalehlasi nesformatovani disk.Existuje nejaka klavesova skratka kde sa to da spravit natvrdo? Alebo sa dostat do Biosu ako u Win. a spravit to tam? Vopret dik za pomoc.

Citovat příspěvek

Poskozen pevni disk.

7:34:54 16.08.2011

Dobri den mam poskodeni pevni disk.A nemozem ho ziadnim sposobom sformatovat.Skusal som to aj ces Disk Utility a i tak mi to nejde.Pokusil som sa aj nanovo nainstalovat softver ale to sa neda lebo mi to stalehlasi nesformatovani disk.Existuje nejaka klavesova skratka kde sa to da spravit natvrdo? Alebo sa dostat do Biosu ako u Win. a spravit to tam? Vopret dik za pomoc.

Citovat příspěvek

Re: Nova diskuze

Autor: alis

0:03:03 15.02.2011

Dnes jsem zalozil diskuze o Windows a o Fotografii

Citovat příspěvek

Autor: Kugelig

9:04:27 14.02.2011

Moc bych se také přimlouval za vytvoření nové rubriky s názvem Windows. Hodně lidem včetně mě by se hodně ulevilo

Citovat příspěvek

Autor: goddard

10:48:31 28.07.2009

to je fakt pekny jak na to redakce s*** :) diky za podporu :P

Citovat příspěvek

16:25:56 26.07.2009

http://forum.mujmac.cz/read.php?122,2677604

uz to ma dve stranky, porad malo? a neni to jedina diskuze o problemech s windows na macu...

Citovat příspěvek

Autor: ert

18:32:21 25.07.2009

dobrej, jen sem zvědavej, kdy zas budou nějaké změny

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Michal Tvrdy

18:00:05 25.07.2009

Dobry napad. Sice mnozi namitnou, ze Windows na Macu nikdo neprovozuje, ale nekteri bohuzel musi mit k dispozici i Windows, vcetne me :(

Citovat příspěvek

Nova diskuze

16:39:11 25.07.2009

Mohli byste prosim zalozit novou diskuzi na tema "Windows na Macu" nebo s podobnym nazvem? Lidi co chteji Windows na Macu zbytecne zaplavuji diskuzi o Mac OS X dotazy ktere se OS X az tak netykaji.

Dik

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: