MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Paralels nebo VMware

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Paralels nebo VMware

Autor: alis

23:53:30 26.02.2012

Presel jsem z VM Fusion na Parallels a je zde lehky vykonnostni posun k lepsimu

Citovat příspěvek

Autor: kmarty

9:38:31 15.02.2012

Tak jeste jednou:
Chodilo to s:
Interni Mic (to jako interni "aplovska" zvukovka, proste ten mikrak co ma macbook pro vestaveny)
Interni Line-In (to jako interni zvukovka - jde o 3.5mm jack hned vedle SD slotu)
Externi Mic (externi USB zvukovka)

Nevim jak to rozepsat jeste podrobneji.

Citovat příspěvek

Autor: honza50

3:19:41 15.02.2012

Samozřejmě že s externí zvukovkou to jde, ale s aplovskou interní ani prd.

Citovat příspěvek

Autor: kmarty

17:47:09 14.02.2012

2Honza50: Nemas pravdu. Ted jsem to zkousel s Vmware Fusion 4.1.1 a chodi mi vsechny tri vstupy (interni Mic, interni line-in a Mic na externi USB zvukarne).
Ze vsech tri vstupu se da nahravat (jako nahravadlo jsem v tech virtualizovanych Win pouzil "Zaznam zvuku", ale na tenhle test to snad staci).

Ale musi se vybrat, stejne jako vystup, v OS X. Z pohledu VM to vypada ze existuje jen jeden vstup a vystup a tim jsou ty co jsou vybrany v OS X.

Citovat příspěvek

Autor: honza50

17:06:39 12.01.2012

Pokud budeš dělat cokoliv kde je nutný zvukový vstup line in třeba skype icq audacity či voice changer musíš mít parallels ve wmvare fusion nejde nahrávání. Pak je ještě virtual box ale zde funguje hrozně USB například video kartu na digitalizaci videa vůbec nevezme ten parallels je asi tak nejsvižnější, ale při hraní the sims 2 pets či crysis budeš rád za bootcamp

Citovat příspěvek

Autor: alis

18:29:22 25.12.2011

Obcas pouziji VMware a nezaznamenal jsem s nim nejmensi problemy.

Citovat příspěvek

Autor: Lanny

10:41:35 21.12.2011

Já mám na Parallels všechny wokna od XP->win 8, taky Ubuntu, OS/X Lion a Chrome.

Za největší výhodu Parallels považuji jejich schopnost používat Apple audio - to neumí ani Bootcamp.

Jinak ale, na pár potřebných apps používán stejně Wine.

Citovat příspěvek

Autor: Cassy

22:13:49 20.12.2011

Já jedu 3 roky na VMware a po vychytání některých "windousowin" - jako že se VMware nadřadí MACU v otevírání příloh a prolinků z "Mailu"a podobných drobností, mě to jede bez problémů a přepínám mezi WIN XP a WIN 7, podle toho na které síti se pohybuju.

Citovat příspěvek

Autor: jerry00

11:57:28 21.09.2011

Poslední Parallelsy vyžadují toto:
Intel
64-bit processor
Mac OS X 10.5.8 or later
2GB of RAM (4GB recommended to run Windows 7)
At least 700 MB of space available on the boot volume for Parallels Desktop installation
15 GB of available disk space for Windows.

A VMWare zase:
Intel
64-bit processor
2GB RAM
Mac OS X 10.6.7 or later (10.7 recommended)
A copy of Windows (if you'll be installing Windows)

Citovat příspěvek

Autor: eFrankie

11:31:20 21.09.2011

No já mám právě docela starý počítač, tak z rychlosti a náročnosti mám docela obavu. Mám 4 roky starý MB White a jen 2GB RAM. Do vyšší ramky se mi investovat nechce, tak mě zajímalo jestli to můj Macbook utáhne... Tak fajn, zkusím ty Paralelsy ve zkušebce:-) Díky

Citovat příspěvek

Autor: jerry00

8:43:51 21.09.2011

Já mám oboje. Parallelsy bývají okousek napřed, ale moc rozdílů nebude(kromě her) .Na primární použití widlí bezproblémů obě řešení. Poslední verze P7 je už v češtině, VMW4 mají zatím dost problémů, protože nechtěli zaspat za Parallelsy, tak uspíšili vydání verze 4. Nadruhou stranu mi přijde ,že VMW4 jsou rychlejší než P7...

Citovat příspěvek

Paralels nebo VMware

Autor: eFrankie

22:38:51 20.09.2011

Zdravím, zatím jsem vždy Windows používal na Macu jen přes Boot Camp. Ale rád bych zkusil virtualizaci, když je možnost zkušební verze. Chci se zeptat jaký rozdíl je mezi Paralels a jeho konkurentem VMware? Který byste spíše doporučili? Windows používám jen velmi zřídka, kvůli práci, jinak bych na ně nikdy už nesáhnul, ale bohužel práce mě občas nutí na Windows pracovat... Díky

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: