MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Diskuze o Windows na Applu a Macich

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Diskuze o Windows na Applu a Macich

Autor: Honza.Mac

15:13:06 04.01.2012

@MartinSev : viz.
http://www.google.cz/#sclient=psy-ab&hl=cs&source=hp&q=convert+windows+xp+pc+to+Parallels&pbx=1&oq=convert+windows+xp+pc+to+Parallels&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=263l2519l2l3600l7l8l0l0l0l5l601l4254l2-1.1.2.5l9l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=b8730cf688bd2712&biw=1143&bih=918

Citovat příspěvek

Autor: Ruši

12:00:00 27.06.2011

Dobrý den,
v současné době mám windows nainstalované přes parallels, ale potřeboval bych je tam dostat pomocí bootcamp.
když spustím bootcamp assistant zadám ,,stáhnou podpůrný software", protože originál DVD už jsem bohužel ztratil, chvíly se to tváří, že to něco dělá a pak to prohlásí, že podpůrný sw. pro windows není dostupný.
Neměl byste pro mne někdo radu, co s tím? popř nevíte zdali se to dá někde stáhnout?
Mám MacBook Pro 17" 3.1 C2D 2,4 Ghz

Předem díky za odpověďi.

Citovat příspěvek

Autor: alis

16:07:27 24.06.2011

Obavam se, ze tam kde nic neni, ani cert nebere. Nevim jakym zpusobem jste pristupoval na vzdaleny filesystem, ale zrejme se soubor neulozil a tudiz jsou data ztracena

Citovat příspěvek

Autor: lukas.peterka

22:50:48 25.05.2011

Dobrý den,
přihodil se mi následující problém. V MACovi mám nainstalovaný WORD (MS OFFICE 2011) vytvořil jsem dokument, který byl uložený na filesystemu na firemním železe (připojený jsem byl přes firemní síť). S dokumentem jsem normálně pracoval a mám za to že byl regulérně vytvořený a uložený. Co čert nechtěl, když jsem se k němu chtěl po pár dnech vrátit, tak na cílovém filesystému soubor nebyl a jediný co jsem k němu našel je v macu ve wordu když dám otevřené naposled, tak tady je na soubor je odkaz, ale ten nic neotevírá (hlásí, že nemůže najít soubor) a je tam uvedena adresa do nějakého tempu, který ale na disku v macovi není (nejde přes nic vyhledat).
Potřeboval bych vědět jeslti není nějaký nástroj/možnost ten soubor obnovit.
Díky za info.

Citovat příspěvek

Autor: tomáš

17:35:04 14.03.2011

dobry den potreboval bych poradit.mam macbook white 2ghz ..pomoci bootcamp jsem rozdelil harddisk na dve casti.. nainstaloval jsem windows 7..to vse bez problemu pote jsem chtel pomoci cd snowleopard nainstalovat vsechny potrebne ovladace ale ukazalo se ze to je celkem problem..nejde mi zvuk, trackpad atd.. poradí někdo.? předem díky za odpověd s pozdarvem Tomáš

Citovat příspěvek

Autor: MartinSev

13:57:06 10.03.2011

Vážení Mackaři. Mám dotaz ohledně přechodu na mac. Chtěl bych rozchodit pod parallels desktop svoje win XP ale ve formě tak jak jsou i s nainstalovanými programy tak jak jsou abych nemusel vše nastavovat a instalovat znova. Prostě na dobu něž dokončím některé projekty pod win bych měl svůj původní počítač virtualizovaný tak jak byl v okně toho paralleslu. Lze to a popř umí to i základní verze parallesu? Nejde mi o dokumenty obrázky emaily atd., ale jen o ty programy. zbytek převedu i bez programu postupně. Ohledně licencí nemám problém, ty jsou v pořádku a budou i po převodu na jiný HW.
Děkuji

Citovat příspěvek

Autor: Kugelig

12:34:15 15.02.2011

Neskonalé díky!

Citovat příspěvek

Diskuze o Windows na Applu a Macich

Autor: alis

0:01:00 15.02.2011

Na Vaše přání jsme založili tuto diskuzi, která je určena na řešení všech otázek spojených s provozováním Windows na Macu. Ať už v BootCamp či virtualizaci...

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: