MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Parallels desktop 7 pro mac a office 2007

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Parallels desktop 7 pro mac a office 2007

Autor: Honza.Mac

21:48:14 09.04.2012

ad 1) Hned v prvnim odkaze, myslim ze je primo na mrchosofti technet mate navod abyste si vytvoril bezplatny ucet na Google, povolil IMAP, ucet nastavil na Mac Outlooku, emaily ze souboru osobnich slozek zkopiroval do IMAP uctu pak nastavil IMAP ucet na windows outlooku, vytvoril si osobni slozky tedy pst a presunul do nich vse z IMAP uctu ...
Nic vas to nestoji, je to zdarma .... Abych pravdu rekl, zlatej Mail.app ci Thunderbird ...

"Musite se vice snazit, pane spravce, vice snazit." Postřižiny (J.Menzel,1980)

Citovat příspěvek

Autor: Bolero2004

20:28:55 09.04.2012

viz bod 1 to jsem udělal, ale nachazím jen soft. třetích stran,které jsou placené..
viz bod 2 to jsem již vyřešil, ale i tak díky.

Citovat příspěvek

Autor: Honza.Mac

19:36:44 09.04.2012

ad 1) viz. Google, je plno navodu jak to provest ... (staci zadat olm to pst)
ad 2) viz. manual k Paralles a hledejte Shared Folder ... (viz online manualova stranka vasi verze)
Good luck.

Citovat příspěvek

Parallels desktop 7 pro mac a office 2007

Autor: Bolero2004

9:43:11 07.04.2012

Jelikož je pro Mě asi toto poslední šance a nemůžu najit odpověd pro svoje otazky, tak bych chtěl někoho požádat , zda by mi někdo dokazal poradit.
Mám macbook a něm nainstalovány office pro mac. Včera jsem nainstalovat parallels desktop 7 pro mac a sním zároveň windows 7, jako virtuál. Do windows jsem prasacky asi nainstalovat stary office 2007.
A tady mi začínají problémy. Raději bych používal office pro win, než pro mac.

1/ nevím, jak exportovat cely outlook z macu do outlooku ve win. Obráceně mi to fungovalo přes soubor pst, ale ten nelze vygenerovat z macu, ale jen soubor olm, ktery nedokážu importovat do office ve win.

2/ nejde mi nastavit, aby mi doc a xls soubory zobrazovaly office z windows, vždy mi tam skočí exeĺ a word z macu. Pokud kliknu na soubor a dám informace, tak mi nelze nastavit otevřít v aplikaci exel,word z office ve win.

Pokud by pomohlo odinstalovat office z macu, tak to klidně udělám , ale potrebu přesáhnout cely outlook, ve kterym mám celou firemní postu, nepoužívám imap, ale pop3.

Předem děkuji za odpovědi

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: