MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Rekompilace Wine HQ

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Rekompilace Wine HQ

Autor: honza30

13:56:31 17.02.2012

Je divná jiná věc já si stáhl PlayOnMac a stáhl jsem tam nějakou verzi wine s názvem Vertex Blender tudíž by měla být opatchovaná ale stále mi sims2 hlásí D3DERR_InvalidCall přesto že Sims3 jede normálně i s expandem Mazlíčci.

Citovat příspěvek

Autor: kmarty

11:47:39 17.02.2012

BTW. Ten projekt se jmenuje "Wine", WineHQ je zkracenina z "Wine Headquarters" cimz je minena hlavni stranka toho projektu.

Citovat příspěvek

11:42:52 17.02.2012

Ne, ten prikaz je v systemu (v terminalu). Vzhledem k tomu zes byl odhodlan prekompilovat cele Wine, tak mi tenhle hint prisel dostatecny. V opacnem pripade se do toho radeji nepoustej, protoze opatchovani zdrojovych kodu je ta nejmensi prekazka, ktera te u toho potka.

Citovat příspěvek

0:16:05 17.02.2012

ten příkaz je ve wine hq přímo? nebo jak se to dělá? těch wine mám několik crossover for Lion pak darwine winebottler a wraper wineskin jako nejsem žádný programátor ale potřebuju to udělat proto hledám ty co ví jak na to podle podrobného návodu bych to možná dokázal

Citovat příspěvek

17:09:54 16.02.2012

Co prikaz [ital]patch[/ital]?

Citovat příspěvek

3:44:21 15.02.2012

http://pastebin.com/p0AS9NMg zde je ten patch i ke stažení ale nevím jak ho tam dát.

Citovat příspěvek

Rekompilace Wine HQ

3:38:04 15.02.2012

Mám problém WineHQ má vertexy 3D limitované na 256 ale například the sims2 vyžaduje nejméně 1000. Prý lze nějak patchnout WIneHQ ale chtěl bych poradit jak? kompilovat ani programovat neumím ale xcode v os x lion mám. Bohužel sims2 for mac na lionu nechodí tudíž si potřebuju rekompilovat to wine nedokázali byste to někdo?

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: