MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

otisky prstu a prach v monitoru

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: otisky prstu a prach v monitoru

Autor: filipek

17:26:31 07.04.2012

diky za odpoved ale nejak neresi muj problem..] samozrejmne ze bych mohl jit do servisu ale z jistych duvodu se rad kouknu do vnitr...neni se ceho bat pokud nejste uplny "lempl" jiz sem si vymenil vetrak a jelikoz me ruce jsou na spravnych mistech nebyl zadny problem tak proc nezkusit obrazovku..kdyz mne to i bavi..;]
co se tyce obalu samozrejmne mam ale jakekoli doporuceni opet neresi muj problem..nekdo dalsi ;)

Citovat příspěvek

Re: otisky prstu a prach v monitoru

Autor: Honza.Mac

22:49:08 05.04.2012

Mno ja si myslim ze tuhle rozborku zvladne servis levou zadni. Furt lepsi nez to doma delat na koleni, stale to tu opakuji - Apple stroje nejsou Acer, byt oboji na "A" ...
Na intel strojich jsem tohle nezazil, abych mel promacknuteho cokoli, vsak jsem booky tahal v Crumpler batohu ktery ma ve vnitr nejen polstrovani ale i extra futral s dalsim polstrovanim a jabkonove jsou v nem jako v bavlnce. I pad batohu ve vlaku obsah prezil bez sramu.

Citovat příspěvek

otisky prstu a prach v monitoru

Autor: filipek

22:16:37 05.04.2012

ahoj, prosim o pomoc pro domaci vycisteni monitoru sveho macbook pro 17 GLOSSY SCREEN.
na me obrazovce mam dve mensi smouhy ktere jsem presvedcen ze vznikly pri silnejsim dotyku na monitor,cistil jsem jak suchym tak navlhcenym kusem latky vse zmizelo krome techto otisku a neceho co pripomina prach na okrajich obrazovky... v apple store v londyne mi rekli ze otisky zpusobily narazy z druhe strany ..tedy na kastli laptopu, ale mista neodpovidaji promacknutym mistum...
na strankach ifixit jsem hledal jak rozebrat monitor ale tamnejsi rozebrani neresi muj problem.
pokud tedy mate zkusenosti s podobnym problemem a vyresil jej rad poslechnu vase rady ci pokud nekdo vi jak dale rozebrat monitor a dostat se tak mistum ktere, pokud je to mozne vycistit budu vdecny ;]
dekuji. filip

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: