MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Kolik za G4 Cube?

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Kolik za G4 Cube?

Autor: casey

13:36:23 09.03.2012

Moje nabídka pořád platí. :) Tyhle věci se skladují lépe než auta. Mám pod plachtami dvě a další už nemám kam dát :)

Citovat příspěvek

Autor: ert

10:36:14 09.03.2012

Já bych ho chtěl, ale nemám aktuálně čas upgradovat RAM, disk, OS na 10.4 a chci nejvyšší model.

Citovat příspěvek

Autor: Extra-E

10:33:04 09.03.2012

@Peter Macik

Hloupost všechno má cenu... Vzhledem k tomu že už tady za to Casey nabídnul 1000 Kč, tak to nějakou hodnotu má, ať už reálnou, sběratelskou, nebo citovou (pokud měl někdo podobný, rozbil ho a teď by ho znovu chtěl...).

Citovat příspěvek

Autor: Peter Macik

20:49:34 07.03.2012

Nema to ziadnu cenu...

Citovat příspěvek

Autor: Extra-E

15:14:43 07.03.2012

Někde jsem četl že se jedná o dost raritní stroj, no bohužel v ČR to asi nikdo neocení :)

Zkusil bych aukro a prodávat to kus po kusu ne dohromady. Na poprvé to možná nevyjde, ale časem by se snad našel člověk co by měl zájem...

Koneckonců sem tak viděl někoho koupit Powerbook za 8000 Kč Přišlo mi to strašně vtipné, když hned pod tou aukcí byl daleko lepší model od 4000 Kč :D :D :D

Citovat příspěvek

17:16:22 13.01.2012

V pohodě, psal jsem "pokud budeš mít problém se toho zbavit" :) Já po tom nijak zvlášť netoužím a ani to zatím nemám kam dát... Litr je cena, za kterou bych byl ochoten se tím zabývat, zabalit do smršťovačky a uložil do sklepa :)

Citovat příspěvek

Autor: Sir Andrew

17:12:37 13.01.2012

Promiň, ale tvá cena je podle mě hodně mimo. Na eBay se prodává kolem 3000 + pošta.
Nezapomeň, že kromě kostky mám ještě originál monitor, zdroj, myš, klávesnici a repráčky.

Citovat příspěvek

17:01:30 13.01.2012

Já jsem vloni kupoval v podobné konfiguraci iMac za 800 Kč a PowerMac něco přes 1 000 Kč.

Pokud budeš mít problém se toho zbavit, tak to za 1 000 Kč vezmu. Klidně bez té mechaniky. Používat už to stejně nebudu, měl bych to jenom jako dekoraci :)

Citovat příspěvek

Kolik za G4 Cube?

Autor: Sir Andrew

16:52:52 13.01.2012

Ahojte, mám navíc G4 Cube a nevím, kolik si za ni říct.

Občas zlobí mechanika (dodám externí do FireWire) a chybí WiFi karta.
450MHz, 384 MB, 20 GB
Mám k tomu 15" studio display, černou Apple myš, bílou Apple klávesnici (nejde 7 tlačítek) a takové ty průsvitné bedničky do USB.

Díky.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: