MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Power MAC G5 - Logic Pro 9

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Power MAC G5 - Logic Pro 9

Autor: Aidzi ♂

15:46:12 03.02.2016

Edit - Přišel jsem na to, že CPU zatěžuje nadměrně T-Racks 3 .. Když ho vypnu, tak to jede normálně.. Ale co s tím? Na původní G5 byl tentýž a takovou paseku to nedělalo.. Má někdo nápad na řešení?

Citovat příspěvek

Power MAC G5 - Logic Pro 9

Autor: Aidzi ♂

12:16:03 03.02.2016

Zdravím..
Kamarád má ve studiu G5 (1,8GHz Dual/ 2GB RAM).. Sehnali jsme ovšem trošku novější (2,4GHz Dual/8GB RAM).. Je mi záhadou, proč na mašině, kde je rychlejší CPU a vetší RAM je v Logic Pro 9 při načtení projektu, který na té starší mašině běhal (až na občasnou "System overload" hlášku) neběhá, jak by měl - přinejmenším stejně, jako na tom starém.. V okně vytížení CPU a HDD jede na CPU jedna strana na nějakých 20% a druhá přes 80-100% To samé mi ukazuje Monitor akvitity.. HDD při spuštění skladby vyběhne na nějakých 30% a hned padá k nule.. V projektu jsou jen 3 instrumenty EXS24..
Zkoušel jsem to prvně přes přenos systému, kde se mi přenášel jak LOGIC, tak další app a data.. Pak jsem to zkusil nainstalovat postupně a jen přenést na Datový disk projekt.. Dělá to stejně..
Tak jsme to zkoušeli na jiném stroji a chová se to stále stejně..
Měnili jsme Buffer, zkoušeli různá nastavení.. Zvukovka přes FireWire - MOTU 8 PRE, pak přes USB - Alesis io4, taky přes interní zvukovku.. Výsledek se nezměnil..
Má někdo nějakou radu, pls?

Díky za nápady..
Aidzi - i.c@email.cz

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: