MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Koupě Macbooku mimo ČR a přechod na OSX v síti

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Koupě Macbooku mimo ČR a přechod na OSX v síti

Autor: moravan30 ♂

9:43:45 03.12.2015

Asi před rokem jsem přešel u telefonu na iPhone a od té doby cítím že jsem "infikovaný jablečnou infekcí" došlo to tak daleko, že jsem četli knihu o Stevu Jobsovi a prostě chci zkusit přejít z těch mizerných Windows na novou platformu.
Můj problém je ale v tom, že PC provozuji ve malé firemní síti kde ostatní stanice jedou na Win a programy jako účetnictví, síťové tiskárny atd. jedou pod windows. Takže vlastně nevím na jaké problémy narazím.
Proto jsem se rozhodl před tím než pořídím nový MB za 30 litrů zkusit nakoupit nějaký použitý třeba na ebay, vřadím do firmy a uvidím co se bude dít a jak velké problémy mě bude dělat prostředí windows.

Otázka na Vás zběhlé jablíčkáře je:
jaké budou problémy a lokalizací MC třeba z USA nebo GB,DE,
MC co ev. přijde budu reinstalovat, takže jak se to s navázáním OS na konkrétní stroj a poté s aktualizací na novější verze OS X.
Je operační systém svázán se seriovým číslem ?
je problém pokud MC přijde bez disku ?
jak se to s ND na MC pokud bych třeba sehnal nějaký MC s vadným LCD ?

Budu moc rád pokud mi někdo poradíte jsem u jablek nepolíbený a opravdu nerad bych investoval velkou částku a zjistil že kvůli okolí se Macu musím zbavit ...

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: