MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

zmatek ve složkách - a složky, které nemám oprávnění otevřít

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: zmatek ve složkách - a složky, které nemám oprávnění otevřít

Autor: NicoleJS ♀

10:27:16 10.10.2016

Ideálně sednou si nad tím s někým, kdo bude mít dost trpělivosti při vysvětlování. Na organizaci dat imho není žádná univerzální rada.

Citovat příspěvek

zmatek ve složkách - a složky, které nemám oprávnění otevřít

Autor: Hanka1188 ♀

11:38:18 01.11.2015

Zdravím fórum.. Používím mac už mnoho let .. ale pořád moc nechápu systém ukládání dokumentů. Ano, když něco nemohu najít, Spotlight mi to (obvykle) najde.. Ale vadí mi, že cesta je tak nesmyslná. Kromě toho jsem teď zjistila, že jsou v systému účty, které jsem nezakládala - a ty se odmítají otevřít, protože prý nemám oprávnění je vidět .. Přitom jsem jediným uživatelem stroje.
Koupila jsem si Path Finder, s nadějí, že se v té změti trochu líp vyznám - ale je to tím ještě nepřehlednější
Když použiju jen Finder - a dám si zobrazit podle názvu, čekala bych, že uvidím složky podle názvu - ale jsou tam namíchané nějaké jednotlivé složky začínající čísly, o kterých nevím, že bych je ukládala...
Věděl by někdo účinnou radu, jak si udělat pořádek? Jak třeba smazat ty účty navíc?
Zabírají místo - startovací disk mi hlásí, že je plný .. mazání jednotlivých dokumentů v tom asi moc nepomůže .. smazání účtu hosta by asi pomoci mohlo .. Děkuji moc za rady Hanka

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: