MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Macbook 2006 late-velice zpomalený

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Macbook 2006 late-velice zpomalený

Autor: honza22 ♂

4:13:09 12.01.2016

Uniquestar napsal/a

Dobrý večer, mám problém se zpomaleným Macbookem 2006 late. Koupil jsem ho od kamaráda s tím,že se s ním chci naučit.Prodal mi ho už s K.O. baterii,kdy Mac vydrží jen na adaptéru.Když ho zapnu,tak prvních cca 10 min. můžu dělat vše (videa,itunes,prohledávání dokumentů,internet atd) po těch 10 minutách ale at už chci otevřít cokoliv (třeba i nastavení hlasitosti,finder,video atd) mi naskočí to multibarevné kolečko a načítá se třeba 1-3 minuty. Notebook je ze spoda dost zahřátý,přestože ho mám na chladící podložce.Kamarád mi řekl,že bude možná třeba i výměna HDD. Takže se ptám...mám zkusit přeinstalovat MAC OS X?Nebo může být problém s RAM,či to je opravdu už starý HDD a bude potřeba jej vyměnit.Nebo to zpomaluje to,že je již K.O. baterie a Mac se zahřívá?Koukal jsem na video návody a myslím,že bych to zvládl,jen nevím jaký disk koupit a jestli vůbec....ptám se,jestli jste již někdo měl ten samý problém.

Všem moc děkuji za rady a odpovědi.

ten hdd to dela urcite tu ram bych udelal aspon na 4 gb

Citovat příspěvek

Macbook 2006 late-velice zpomalený

Autor: Uniquestar ♂

18:30:44 06.12.2014

Dobrý večer, mám problém se zpomaleným Macbookem 2006 late. Koupil jsem ho od kamaráda s tím,že se s ním chci naučit.Prodal mi ho už s K.O. baterii,kdy Mac vydrží jen na adaptéru.Když ho zapnu,tak prvních cca 10 min. můžu dělat vše (videa,itunes,prohledávání dokumentů,internet atd) po těch 10 minutách ale at už chci otevřít cokoliv (třeba i nastavení hlasitosti,finder,video atd) mi naskočí to multibarevné kolečko a načítá se třeba 1-3 minuty. Notebook je ze spoda dost zahřátý,přestože ho mám na chladící podložce.Kamarád mi řekl,že bude možná třeba i výměna HDD. Takže se ptám...mám zkusit přeinstalovat MAC OS X?Nebo může být problém s RAM,či to je opravdu už starý HDD a bude potřeba jej vyměnit.Nebo to zpomaluje to,že je již K.O. baterie a Mac se zahřívá?Koukal jsem na video návody a myslím,že bych to zvládl,jen nevím jaký disk koupit a jestli vůbec....ptám se,jestli jste již někdo měl ten samý problém.

Všem moc děkuji za rady a odpovědi.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: