MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Kde se narodil známý fotograf František Drtikol?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Kopírování na USB, MP3 přehrávač

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Kopírování na USB, MP3 přehrávač

Autor: YahuDesign ♀

21:15:25 08.01.2014

Zdravím pěkně,

možná to působí jako naprostá banalita, ale co dělám tak moc špatně? Jakmile zkopíruju jakoukoliv mp3 na USB klíč nebo do přehrávače, dělají mi písničky v zařízeních kiksy.

Konkrétně při přehrávači mi MP3jka možná jedno nebo dvě spuštění po kopírování z Macu jela a potom jen zapípala a konec. Jakmile jsem na PC přehrávač zformátovala a překopírovala znovu všechny písničky (které jsem stáhla z toho přehrávače), všechno zase šlapalo jako hodinky.

Co se týče USB, to pouštím v autě. Dokud jsem kopírovala na PC, všechno šlo v pohodě. Teď, co jsem tam ukládala přes Mac, tak mi ke každé jedné písničce dá ještě jakoby prázdnou stopu. Včera jsem zas některé písničky vymazala, ale ty, co se kopírovali přes Mac se mi i tak stále přehrávají. Tu prázdnou stopu, co to udělá v autě ale jinak nevidím, takže nejsem schopná ji vymazat (pokud tam vůbec něco takového je).

Tak jsem z toho jelen. Myslela jsem, že přetáhnout hudbu na nějakou externí pamět je banalita jak na každém zařízení, ale tohle mě nějak utvrzuje, že asi není.

Nevíte, kde je chyba? (Krom mezi židlí a počítačem ) Předem pěkně děkuju..

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: