MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Ztráta iTunes knihovny

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ztráta iTunes knihovny

Autor: Honza.Mac

19:15:58 12.03.2012

Mno ja nechci davat plane nadeje ale neni to tak ze prim hraji iTunes a synchronizaci neprehraji data v iPodu ...

Citovat příspěvek

Autor: ohm

17:39:18 12.03.2012

Soubor se už bohužel obnovit nepodařilo. Budu muset najít jinou cestu. Ještě mě napadlo, když mám jednu starší zálohu (několik měsíců zpět), tak kdybych ji nahral do iTunes ... dodal nové písně, které jsem za tu dobu nasbíral a připojil iPod. Myslíte, že by starou knihovnu dokázal sesynchronizovat se svým aktuální stavem? V podstatě, jako bych ho několik měsíců nepřipojil k PC.

Citovat příspěvek

11:16:03 12.03.2012

Zkuste programy Pandora ci Recuva ...

Citovat příspěvek

11:10:48 12.03.2012

Hlavne neprovest synchro s "praznymi" iT to by bylo v ....

Citovat příspěvek

10:57:48 12.03.2012

Je porad lepsi vydat se cestou obnovy souboru z disku nez z iPodu.
Takze doporucuji se vydat timto smerem, protoze software v dnesni dobe umi obnovit soubory i po preformatovani pokud billuv winshit v sedme verzi nepouziva nejaky secure format.
Takze Poda nehte v klidu protoze pri hacku muzete prijit o data v nem nebo prohledavani pripojeneho bude trvat dlouho.
Kdybych ja si pamatoval co maji winkolegove za tool pro obnovu dat ....

Citovat příspěvek

10:41:37 12.03.2012

Vím, že iPod nefunguje jako klasický mass storage. Ale také vím, že kdysi existovali tooly, které uměli dostat z iPoda spousty informací, ikdyž tam jsou v jiné struktuře. Proto jsem se ptal, neboť nevím, jaká je situace dnes. A ty data tam někde být musí, aby byla pro iTunes čitelná.
Zálohy si dělám, mám většinu dat v cloudu, nicméně toto jsem nezálohoval. Resp. zálohoval, ale poslední mám pár měsíců nazpět. Bohužel. Promiňte, že jsem se vůbec ptal.

Citovat příspěvek

9:43:09 12.03.2012

iPod neni klasicky MP3 prehravac jako mass storage !!!
Apple produkty jsou z galaxie Gamma a vy jste na zemi, uz se nekdo setkal Face-to-Face s ufony ? Ne nesetkal.
Takze vydolovani vami pozadovanych souboru je jako potrast si pravici s Ufonem, good luck.
Az si potresete on vam sdeli jak na soubory v iPodu.
Jinak asi budou pro winshit existovat nejake tooly ktere mozna iPod zpristupni ale pochybuji o tom, ze tim nebudete potrebovat hack iPodu a tim neprijdete o data v nem proto tuto variantu ani nenavrhuji.
Proste se stim smirte, mi applisti mame TimeMachine ktera nam dela zalohy vsecho, co mate vy ?
Jestli windows nezalohujete alespon kazdou hodinu tak jste blazen ...
A blazen jste pokud preinstalovavate winshit aniz byste mel zalohu ...
Zkuste pohledat na netu, existuji nejake Boot CD ktera obsahuji nejakou disk utility asi NTFS File back nebo tak nejak a pokud nabootujete z tohoto CD a spustite ten program na obnovu, tak si muzete navolit ke kretemu datu chcete soubory obnovit a tyto soubory pak muzete vykopirovat kam chcete ...
A nebo si zavolejte sem :
http://www.datarecovery.cz

Citovat příspěvek

9:26:06 12.03.2012

Ale uložena tam jsou, ne? Mě by zajímalo, zda se ta struktura dá dostat aspoň z ipoda. Nepotřebuji ty písničky, jen tu strukturu. Nejlépe nějaké XML. Pakliže by tam něco takového bylo, tak už bych si napsal nějaký konvertor, kterým bych se to zkusil aspoň trochu napravit.

Citovat příspěvek

19:50:35 11.03.2012

Hmmm nejprve zalohovat pak reinstalovat ...
Nelze, data jsou v iP ulozena uplne jinak a s OS v PC to nena doopravdy NEMA co docineni, pockejte az zesychronizujete iP oproti "novym" iT uz nebudete jasat ...
Ne nelze to zachranit, zacinate od nuly.
Me doporuceni, az si iT "vytunite" zkopirujte si adresar iT na ext. disk ...

Citovat příspěvek

Ztráta iTunes knihovny

18:57:08 11.03.2012

Ahoj, rád bych Vás poprosil o pomoc. Přeinstalovával jsem si operační systém (Windows) a zapomněl jsem zálohovat iTunes soubory, které jsou ve složce Users/Jirka/Music/iTunes. Zejména soubor XML soubor "iTunes Music Library" je pro mě velice důležitý. Je v něm popsaná celá moje hudební knihovna. Mám ttu ještě iPod, ve kterém je všechno v pořádku. Rád bych se proto zeptal, zda nelze nějak dostat tyto data z iPoda? Jde mi hlavně o playlisty, kolikrát byla jaká skladba přehrána, hodnocení, ... O hudbu mi nejde, tu mám na jiném disku. Myslíte, že to lze nějak zachránit? Nesetkal se někdo s podobným problémem? Dík, Jirka

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: