MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

nefunkční nabíječka či baterie, potřebuji poradit

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: nefunkční nabíječka či baterie, potřebuji poradit

Autor: sarga

9:47:43 01.04.2012

Přesně ten samý problém.Na monitoru,baterie se nenabíjí.Kostička na nabíječce vůbec nesvítila,jen slabounce ,ůplně nepozorovatelně poblikávala.Naštěsí teď otevřeli ve Zlíně Apple prodejnu,návštěva ukázala pokaženou nabíječku.Další pech jsem měl v tom,že do konce záruky 1 měsíc,proběhla výměna v iOpravna za dokonce novější typ.Závěrem jen taková douška.Než aby tady otevírali Apple store samozřejmě v Praze,tak raději do každého aspoň krajského města malinký Apple obchůdek.

Citovat příspěvek

Autor: alis

3:33:40 02.03.2012

Presne tak. Staci zajit k libovolnemu Apple prodejci, vyzkouset kde je problem a prodejce muze i hned overit, jak jste na tom se zarukou

Citovat příspěvek

Autor: Kilikina

20:06:29 24.01.2012

ahoj,
ja koupila novou nabijecku, po tom co jsem zkusila v ishopu jinou, jsem zjistila ze stara je nefunkcni. Bohuzel uz jsem byla mimo zaruku. Ale ty pokud jsi koupila svuj Mac pred mesicem tak by ti meli nabijecku v pohode vymenit.

Citovat příspěvek

Autor: janka1231

11:14:44 24.01.2012

ahoj, mám úplně ten stejný problém. Nabíječka normálně fungovala ale nyní přestalo svítit světlo na adaptéru a nenabíjí. Mac mám nový od vánoc, tedy asi měsíc a už takovýhle fail? jak jsi to nakonec řešila, reklamací, muselas koupit nový adaptér, nebo to byla nějaká přechodná vada?

Citovat příspěvek

nefunkční nabíječka či baterie, potřebuji poradit

Autor: Kilikina

21:34:58 29.08.2011

zdravim
mam menší problém a nevím co s ním, můj macBook byl zakoupen v roce 2009 v USA a ted před pár dny mi přestala nabíjet nabíječka. Nemám možnost vyzkoušet jinou nabíječku, poněvadž neznám nikoho s Macem. A tím pádem nevím zda je chyba v nabíječce nebo v baterii. Po zapojení do elektriky a do pocítače se nerozsvítí světýlko na adaptéru a baterie se nenabíjí. Kam se obrátit? jsem ze Znojma a do Prahy se nedostanu.
díky moc

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: